головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
14-05-2012

Волонтери за здоров'я

Таким була назва проекту, який реалізовувався Золотоніською ММГО “Центр розвитку молоді” у місті протягом квітня-травня. Даний проект, спрямований на підвищення зацікавленості вчителів у активізації волонтерського руху у своїх навчальних закладах, був втілений завдяки підтримці Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій та Національного фонду підтримки демократії США. 

Партнерами проекту виступили відділ у справах сім'ї та молоді, відділ освіти, Черкаський обласний ресурсний центр та обласний центр практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. 

У рамках проекту на базі міського молодіжного центру було проведено одноденне навчання для найактивніших педагогів нашого міста, в ході якого, учасники отримали знання про особливості проведення загальношкільних соціальних акцій, залучення волонтерів, ознайомилися з досвідом проведення успішних молодіжних акцій у Черкасах. 

Протягом цілого квітня педагоги організовували акції із залученням волонтерів на підтримку здорового способу життя у своїх навчальних закладах, які були присвячені Міжнародному Дню здоров`я. 

10 травня на базі ЗОШ № 3 відбулася конференція “Банк молодіжних ідей”, під час якої педагоги презентували власний досвід у проведенні цікавих акцій з пропаганди здорового життя. Отже, представники різних навчальних закладів отримали приклади практичного проведення молодіжних акцій з пропаганди здорового способу життя та залучення волонтерів. 

Важливим стимулюючим компонентом проекту стало те, що за найбільш вдалу та успішно проведену акцію у своїй школі учасники могли виграти для свого навчального закладу додатковий спортивний інвентар. три найкращі акції, на думку самих вчителів, були проведені у ЗОШ № 3, СШІТ № 2 та ЗОШ № 6. 

Так, у ЗОШ № 3 проводили Тиждень здорового способу життя, який виявився дуже насиченим, адже діти організовували флешмоб, веселі старти, зустрічалися з Черкаською баскетбольною командою. Вчителі СШІТ № 2 презентувала власний проект “Країна здоров'я”, у ході якого проводились виховні заходи “Здоровим бути модно”, проходили лекторські групи та зустрічі з лікарями. А від ЗОШ № 6 власним досвідом у спрямуванні навчально-виховного процесу не тільки на поліпшення фізичного стану учнів, а й на укріплення їх сил та можливостей ділилася Скочок Валентина, класний керівник 4-Б класу. 

Саме ці школи-переможці отримали спортивний інвентар для розвитку зацікавленості учнів заняттям спортом та популяризації фізичної культури та здорового способу життя. 
Людмила Вареник, відділ у справах сім’ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa