головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
10-05-2012

У щасливій родині - щасливі діти!

Під таким гаслом 7 травня проходило родинне свято у днз “Струмочок” у рамках проекту “Відповідальне батьківство-щасливе дитинство”. Даний проект реалізовувався у місті за підтримки Кременчуцького комітету молодіжних організацій та Мережі громадських організації Полтавської та Черкаської областей “Молодь діє!”. Партнерами виступили відділ у справах сім'ї та молоді та відділ освіти. 

Актуальною проблемою нашої громади є необхідність привернення уваги молодих батьків до важливості безпосередньої участі у виховному процесі. Саме тому метою проекту, який взялися втілювати в життя Людмила Кулієва (директор закладу) та Любов Неділько (практичний психолог) став розвиток виховного потенціалу та батьківської відповідальності через залучення молодих батьків до участі у навчальних тренінгах та підготовці загального родинного вогника. 

16 батьків, взяли участь у навчальних заняттях та підготували справжнє свято з атмосферою родинного затишку.
Під час святкового концерту, підготовленого за активної допомоги працівників садочку Світлани Рафальської (музичного керівника), Оксани Тубілко та Валентини Вельніної (ведучих) батьки ділилися своїми рецептами “відповідального батьківства”, демонструючи свої творчі вміння та турботу про дітей. 

Приємним сюрпризом для дітлахів стала і підготовлена батьками вистава лялькового театру за мотивами народної казки “Круть-Верть”. Вікторія Комар, Ірина Гичка, Наталія Сологуб, Лариса Гаращенко та Оксана Усачова настільки вдало зуміли зіграти свої ролі - про що свідчили захопливі погляди всіх дітей - що з впевненістю можна говорити про активне усвідомлення батьків своєї особистої ролі у вихованні дітей. 

Взяли участь родини і у цікавій грі “Щасливі діти в щасливій родині”, яку допомогали проводити Лариса Дегтяренко та Анна Брус. Діти разом з батьками, проходячи творчі станції (аплікація, малювання, бісероплетіння, виготовлення прикрас із стрічок), створювали емблеми своїх родин. Гра сприяла емоційному зближенню батьків та дітей, налагодження комфортної взаємодії. Запрошеним на свято родинам було також презентовано родинне панно з сімейних фотографій “Весела сімейка”, а також відеоінтерв’ю “Батьки очима дітей”. 

Свято продемонструвало, що наші батьки можуть бути відповідальними і креативними, своїм прикладом заохочуючи всіх більше часу будуть проводити зі своїми дітьми, працювати над створенням затишної та сприятливої для виховного процесу дітей обстановки, а також серйозніше відноситися до процесу виховання та становлення особистості власних дітей. 
Оксана Червякова, 
відділ у справах сім’ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa