головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-02-2012

Кому чекати ревізорів Держфінінспекції у І кварталі 2012 року

У 2011 році державною фінансовою інспекцією забезпечено належний рівень виконання завдань, визначених Урядом щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна. 

Протягом 2011 року працівниками Держфінінспекції в Черкаській області, в яку реорганізовано КРУ у Черкаській області, перевірено 406 суб¢єктів господарювання. На 380 підприємствах, установах і організаціях встановлено фінансових порушень, які спричинили втрати фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 75,9 млн гривень. 

На виконання доручень Держфінінспекції України та планів контрольно-ревізійної роботи ДФІ в Черкаській області на І квартал 2012 року, фахівцями інспекції продовжуватиметься робота, спрямована на здійснення фінансового контролю за витрачанням державних коштів та майна підприємствами, установами і організаціями області. 

Так, планується ревізія державних позашкільних та вищих навчальних закладів, зокрема ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, Черкаського обласного центру еколого-натуралістичної творчості, Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Черкаського політехнічного технікуму. 

Ревізія цільового використання коштів буде проведена у Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.
Крім того, відбудуться перевірки фінансово-господарської діяльності в Службі автомобільних доріг у Черкаській області, філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства оборони України. Не оминуть перевірок і установи охорони здоров’я. 

В полі зору фахівців ДФІ опиняться районні бюджети. Так, у І кварталі проводитиметься ревізія бюджету Уманського району.
Аудитори інспекції проаналізують діяльність комунального підприємства Черкаської міської ради «Черкасиводоканал». 

Про факти порушення фінансового законодавства зазначеними обєктами можна повідомляти за “телефоном довіри” № 63-85-90, який працює в державній фінансовій інспекції в Черкаській області щодня. 


Прес-служба ДФІ в Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa