головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
26-08-2011

Золотоноша: Акція “З Днем Народження, Україно!”

24 серпня 2011 р. у нашому місті пройшла акція “З Днем Народження, Україно!”, яка була присвячена Дню Незалежності та одночасно проходила в багатьох містах Черкаської та Полтавської областей. Її організаторами вже другий рік поспіль виступає міська молодіжна громадська організація “Центр розвитку молоді”, яка входить у Мережу громадських організацій Полтавської та Черкаської областей “МОЛОДЬ ДІЄ!” 

За підтримки Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій міська молодь розповсюджувала жовто-сині стрічки, повітряні кульки та наліпки з написом “Я люблю Україну!”. Також всі бажаючи могли привітати Україну з Днем народження, залишивши яскравий малюнок на асфальті та отримати за це тортик. Провели волонтери й безпрограшну лотерею – для того, щоб взяти в ній участь потрібно було лише згадати та розповісти вірш українською мовою. А волонтери Корпусу Миру, які також долучились до заходів, проводили майстер клас по святковому боді-арту – малюючи прапорці України на всіх бажаючих. 

Активісти громадської організації провели також опитування громадської думки, присвячене Дню Незалежності. Під час опитування волонтери з тематичними бейджами підходили до потенційних учасників акції (а це переважно молоді люди), пропонуючи долучитися до акції. Таким чином, участь в акції взяло понад 100 осіб. Як з’ясувалося, переважна більшість вважає День Незалежності великим святом і лише для 4 золотонісців це простий вихідний і для 4 – звичайний день. 

Лише 6 золотонісців, опитаних у ході акції, відповіли, що не пишаються своєю країною і лише 7 не вважають себе патріотами. Важливим є те, що майже всі опитані – 90 %, а це переважно молодь від 14 до 28 років, відповіли, що хочуть жити в Україні. Серед цінностей, які об'єднують українців, золотоніська молодь назвала: мову та традиції, духовність та релігію, любов і дружбу, патріотизм та гумор, гостинність та доброзичливість. А серед символів України золотнісці назвали: тризуб, прапор, гімн, Дніпро, соняшник, вишиванку, пшеницю, калину та блакитне мирне небо. 


Черв’якова Оксана, 
відділ у справах сім’ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa