головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-08-2011

Золотоноша: “Молодіжні трудові загони”

Волонтерів із Золотоноші, які допомогали відновлювати сільський клуб на Чигиринщині у межах проекту “Молодіжні трудові загони”, чекало багато пригод: життя у наметах, армія комарів, купання у ставку разом із коровами і багато роботи

Молодь зробила справді грандіозну роботу, адже нині сільський осередок культури має цілком презентабельний вигляд, а ще кілька місяців тому там не було навіть світла. Клуб у селі є єдиним культурним центром. Там репетирують та виступають вокальний і драматичний гуртки, проводять свята й урочисті заходи, ступають на весільний рушник закохані, відбуваються сільські збори та сходки. І ще зовсім недавно клуб стояв будинком без вікон без дверей, а на додачу без даху, світла, опалення й ремонту. 

За спонсорські кошти та завдяки зусиллям самої громади вдалося відремонтувати приміщення. Завершальним же етапом став “внутрішній” ремонт: 20 волонтерів з усієї Черкащини, у тому числі 6 із нашого міста, із молодіжного трудового загону чотири дні білили та фарбували клуб. Ініціативу реалізовували Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та ГО “Центр соціального партнерства” при підтримці обласного управління сім’ї, молоді і спорту. Проект, по суті, був дуже схожий на добре забуті комсомольські загони: удень робота в клубі, увечері — ігри, пісні під гітару в наметовому містечку. 

Окрім роботи в клубі волонтери мали можливість ще й відпочити. Тож, крім традиційних пісень біля наметів та тривалих походів до місцевого ставка, вони взяли участь у “спортивному орієнтуванні” з GPS-навігаторами, за допомогою яких шукали підказки та дізнавались у місцевих жителів про історію села. Окрім того, святкуючи Маковія, встигли дати концерт в оновленому клубі. 

Волонтери молодіжного центру – учні СШ № 1, гімназії ім. С.Д.Скляренка та ЗОШ № 5, долучившись до спільного проекту, мали можливість не тільки допомогти у вирішенні соціальної проблеми у с. Вершаці, але й продемонстрували свою небайдужість та готовність підртимувати та розвивати волонтерський рух у нашому місті. 


Світлана Собова 
ГО “Центр соціального партнерства”

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa