головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-08-2011

Оздоровлення дітей у літній період

Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 04.09.2008 № 375-VI у місті у лютому 2011 р. був прийнятий план заходів з підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 р. 

Основною метою цих заходів була турбота про дітей та створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей міста.
Станом на 01.06.2011 року в м. Золотоноша нараховувалось 2663 дітей шкільного віку. (дані статистики). Відповідно до Закону України всі діти віком від 7 до 17 років мають право на оздоровлення, також є група дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та мають право на пільгове оздоровлення.
 
Це діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти інваліди, діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти, діти що перебувають на диспансерному обліку, діти девіантної поведінки. 

Оздоровчу компанію в м. Золотоноша розпочато 1 червня 2011 р. Проведення оздоровчої кампанії у місті координує відділ у справах сім'ї та молоді. 

До оздоровчої кампанії активно залучаються: 

• Центральна районна лікарня - надає путівки дітям, що перебувають на диспансерному обліку;
• Відділ освіти;
• Профспілкові організації;
• Трудові колективи;
• Спонсори та батьки. 

У м. Золотоноша працювало 6 пришкільних таборів (відпочинкова зміна). Проведено профільну відпочинкову зміну для дітей з девіантною поведінкою – табір “Сонячний” Полтавської області та волонтерський збір-похід для 30 дітей (відпочинкова зміна). Також працював профільний табір для дітей-інвалідів “Надія” У санаторній школі-інтернат та спеціальній школі інтернат було 100-відсотково оздоровлено дітей протягом червня. 

Через відділ у справах сім'ї та молоді постійно (по мірі надходження путівок з держаного бюджету) направляються діти в МДЦ “Артек” та до МЦ “Молода гвардія”. За кошти обласного бюджету діти направлялися на відпочинок та оздоровлення до ДОК “Придніпровський” та табір “Факел”, АР Крим. Також за кошти обласного бюджету міська дитячо-юнацька спортивна школа отримала змогу направити своїх вихованців на оздоровлення в ДОК “Придніпровський”. 

Через відділ освіти за кошти місцевого бюджету відбувалося направлення дітей-сиріт на оздоровлення в ДОК “Придніпровський”. А через управління праці та соціального захисту населення діти чорнобильців відпочівали у санаторії ім. Лазо Одеської області. До оздоровчої кампанії активно залучилися профспілкові організації, Фонд соцстраху, а також підприємтва нашого міста.
Дані щодо оздоровлення дітей влітку цього року ще не остаточні, проте вже зараз послугами відпочинку та оздоровлення вдалося охопити 80 % дітей. Цей показник є одним з найвищих в області.


Оксана Черв'якова, 
відділ у справах сім'ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa