головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-07-2011

Золотоноша: Збережемо природу разом!

Золотоніська міська молодіжна громадська організація “Центр розвитку молоді” продовжує працювати над проектом “Екологічні вихідні”, який реалізовується у місті завдяки підтримці голови Черкаської обласної державної адміністрації С.Тулуба та Партії регіонів Українии та має на меті формування екологічної свідомості міської молоді. 

З кожним місяце

м наше місто стає все гарнішим та охайнішим, адже місцева влада турбується про його чистоту. Однак важливим є, щоб і самі мешканці розуміли важливість та необхідність збереження природної краси нашого краю. І тому, коли молодь сама виступає ініціаторами проведення екологічних заходів, це є показником, що зміни в нашій свідомості вже відбуваються. 

Минулої середи волонтери молодіжного центру, які пройшли екологічне навчання, провели акцію “Збережемо природу” по прибиранню сміття поблизу р. Золотоношка. Цією акцією волонтери хотіли показати, що доклавши трохи зусиль – все завжди можна змінити самому. Серед мешканців нашого міста ця місцевість - одне з улюблених місць золотонісців та гостей для відпочинку і дозвілля - отримала назву “Ніночка” від зворушливого напису на мості через річку. Численні відпочівальники залишають сміття, і пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі вкривають цей мальовничий природний куточок. 

Щороку тут більшає сміття, є ознаки перетворення території на стихійне сміттєзвалище і тому подібна акція є закликом молоді до всіх жителів Золотонші, які будуть відпочивати в цій посадці, не засмічувати її після себе, а по можливості виносити сміття. Волонтери сподіваються, що це стане прикладом для багатьох і змусить людей задуматися над своїм ставленням до навколишнього середовища.
Активними учасниками акції були: Юлія Романенко, Богдан Жук, Сергій Тонкопряд, Владислав Вчорашній, Аня Буркут, Аліна Кириченко, Аня Шамрай, Іра Лагутіна – учні міських шкіл. Окремо слід подякувати міському управлінню житлово-комунального господарства, яке вивезло зібране волонтерами сміття.


Оксана Черв'якова, 
ММГО “Центр розвитку молоді” 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa