головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
11-07-2011

Золотоноша: Патріотам дощ не завадить!

“А ти дійсно Українець?” – під таким дивізом активна молодь Золотоноші організувала перший в місті флешмоб по Інтернету. Що ж це за акція і звідки вона взялася? У мережі Інтренет можна знайти таке визначення: “Флешмо́б (з, англ. flash mob — “спалахуючий натовп”) - це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість (бажано) людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь узгоджені дії, і потім швидко розходиться”. 


Насправді мета його проведення може бути різною, проте основним є отримання нових враження, втеча від повсякденного літнього байдикування, привернення уваги оточючих та демонстрація єдності в якійсь справі. Ідеологія класичного флешмоба дотримується девізу “Флешмоб поза релігією, поза політикою, поза економікою”. 

Проте флешмоб підходить і для плеканя національних почуттів нашої молоді. Саме тому активісти з міської МГО “Центр розвитку молоді” вирішили організувати таку акцію, яка б продемонструвала небайдужість молоді та її готовність до волонтерської роботи. Через групу у соціальній мережі було оголошено про день проведення та необхідні умови участі – приходити в синіх та жовтих футболках або у вишиванках. 


Спочатку захід планувався на День молоді, коли проходила мережева акція громадських організацій Черкаської та Полтавської областей “Молодь діє!” і подібні дійства організовувала молодь з сусідніх міст та містечок, та через неймовірні дощі його було перенесено на 6 липня. І хоча і в цей день погода не порадувала, флешмоб все ж відбувся – 20 дівчат та юнаків не побоялися негоди і таки побудували прапор України біля квіткового гербу на Алеї Роз та пофотографувалися. І нехай учасників акції було не так багато як хотілося, та все ж діти довели, що патріоти - нічого не бояться, а волонтери молодіжного центру готові й надалі організовувати акції для молоді. 


Оксана Черв'якова, 
відділ у справах сім'ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa