головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
18-05-2011

Міжнародний День пам'яті померлих від СНІДу

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я Міжнародний День пам'яті померлих від СНІДу відзначається більш, ніж в 75 країнах кожної третьої неділі травня. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. 

Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася ця трагедія, що пережили біль втрати рідних і друзів. Але статистика померлих від СНІДу в світі сьогодні катастрофічна. Від СНІДу померло людей вже більше, ніж було вбито у Другій світовій війні в цілому. Україна ж займає перше місце в Європі по темпам поширення ВІЛ-інфекції. 

Тому мета «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.
До цього дня відбулися заходи і внашому місті, які стали продовженням міського проекту „Збережи життя”. Для їх підготовки об'єднали зусилля органи місцевого самоврядування та громадські організації: відділ у справах сім'ї та молоді, МЦСССДМ, міськрайонна організація „Товариство Червоного Хреста” та ММГО „Центр розвитку молоді” за підтримки Корпусу Миру та програми ООН „Соціальна інтеграція та громадська відповідальність молоді в Україні”. Учасниками стали команди загальноосвітніх навчальних закладів та технікуму ветеринарної медицини. Заходи відбувалися у парку ім. Т.Шевченка. у рамках заходів волонтери із ЗОШ № 3 показали виступ соціального театру „Ехо”, було проведено акцію “Стрічка толерантності”, під час якої всі бажаючі могли запалити свічки навколо великої стрічки на знак пам'яті про людей, які померли від СНІДу. 

Також відбувся й тематичний квест – соціальна гра, у ході якої команди навчальних закладів слідували по станціям, на кожній з яких виконували завдання (Станції: Інформаційна – відтворити інформацію про ВІЛ-інфекцію; Шкала ризиків – визначити шляхи передачі, Міфи – твердження про ВІЛ/СНІД; Станція Толерантності – визначити, що є стигма, а що – дискримінація; Соціальний плакат – малюнки на асфальті; Вікторина). Визначились й переможці. Ними стали команди з технікуму ветеринарної медицини та СШ № 1. Всі учасники отримали солодощі від ТЧХ та подарунки. 


Оксана Черв'якова, 
відділ у справах сім'ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa