головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
26-04-2011

Золотоноша: “Будьмо толерантними!”

Так називалася серія тренінгів по формуванню толерантної поведінки серед молоді, які відбулися 18 та 20 квітня на базі міського молодіжного центру. Участь у ньому взяли як вчителі - заступники директорів з виховної роботи, соціальні педагоги та психологи шкіл, так і учні та студенти всіх навчальних закладів нашого міста. 


Заходи відбувалися у рамках проекту “Долаємо бар’єри”, який реалізовується у нашому місті міською молодіжною громадською організацією “Центр розвитку молоді” спільно з відділом освіти за фінансової підтримки Кременчуцького комітету молодіжних організації та Національного фонду підтримки демократії США. 

До проведення занять, що тривали цілий день, були залучені фахівці - національний волонтер ООН у Черкаській області Світлана Собова, спеціаліст Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк та активіст всеукраїнської громадської організації “Альтернатива V” та волонтер Корпусу Миру США Ванесса Рой. 


Вчителів познайомили з навою освітньою програмою “Повага в дії”, яка вже почала впроваджуватися у навчальних закладах України. Її мета - віднайти шлях до успішного створення зони “Ні – неповазі”, сприяти вихованню і розвиткові у дитини вмінь вирішення конфліктів і навчання толерантно ставитися до інших. 

У рамках тренінгу для волонтерів діти мали змогу поділитися тим, що відчували, коли вони самі або хтось поруч ставав об’єктом неповаги. А проведені інтерактивні ігри дали можливість усвідомити болючість і деструктивність висміювань, презирства, прізвиськ, цькування, етнічної нетерпимості та інших виявів неповаги, з якими діти стискаються в школі й за її межами. Тепер волонтери зможуть провести подібні заняття у своїх навчальних закладах, закликаючи молодь бути толерантними та поважати один одного. 

Проект на цьому не завершується - ще триває фотоконкурс “Мости дружби”, до якого кожен долучитися кожен, надіславши фотографію, що пропагує толерантне ставлення на електронну адресу crm-zolo@ukr.net, а попереду ще мистецько-культурний фестиваль “Веселка толерантності”, під час якого планується проведення майстер-класів із залученням народних майстрів нашого міста з метою ознайомлення молоді з культурною спадщиною, які включатимуть в себе найрізноманітнішу творчу діяльність для дітей: виготовлення мотанок, орігамі, малювання, аплікації тошо.

МГО “Центр розвитку молоді”

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa