головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
23-03-2011

«Збережи життя!» закликають молодь у Золотоноші

Проблема ВІЛ/СНІД, хоч і вже досить обговорювалася на теренах громадськості Черкащини, та все ж не втрачає своєї актуальності, через високий рівень та швидкість розповсюдження. Задля того, щоб запобігти такому катастрофічному поширенню ВІЛ на території та в середовищі Золотоніської молоді свої зусилля об’єднали кілька організацій: відділ у справах сім’ї та молоді м. Золотоноша, МГО «Центр розвитку молоді», програма Корпус миру США в Україні, Золотоніський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».

Результатом співпраці волонтерки Корпусу миру США в Україні – Ванесси Рой та керівника Золотоніського молодіжного центру – Оксани Черв’якової стало написання проекту «Збережи життя», який згодом був підтриманий та профінансований однією із програм Корпусу миру.Реалізація проекту включає у себе: проведення конкурсу малюнків серед школярів міста на тему профілактики ВІЛ/СНІД. Наразі вже відомі переможці конкурсу і скоро їхні роботи побачить вся Золотоноша у вигляді плакатів, кишенькових календариків та наліпок.

Інший крок, який було зроблено в рамках проекту «Збережи життя» протягом 21-22 березня – стало проведення двох тренінгів з профілактики ВІЛ/СНІД: для вчителів місцевих шкіл та для учнів – волонтерів, які у найближчому майбутньому будуть проводити подібні заходи для своїх однолітків у школах за принципом «рівний-рівному».На черзі – фестиваль соціальних театрів із творчих колективів навчальних закладів міста та завершальний круглий стіл із вироблення спільного плану дій для подальшої роботи у напрямі запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІД та виховання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

«Наша проблема – у незнанні», - зауважила одна із учасниць тренінгу для вчителів: «Йшовши на тренінг – ми думали, що знаємо багато з даної теми, а після 6 годин цікавої роботи у колі колег та під керівництвом спеціаліста – ми зрозуміли, що нічого не знали. А зараз ми готові поширювати свої знання серед колег, учнів та їхніх батьків». Тож, сподіваємося, що гарний старт золотонісців дасть і гарні результати на фініші!

Світлана Собова, Національний волонтер ООН у Черкаській області

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa