головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
21-12-2010

До багатодітних родин у Золотоноші прийшов Святий Миколай

17 грудня до дітей з багатодітних родин прийшов Святий Миколай. Приніс подарунки, тепло посмішок та радість новорічних свят. 


З 1 по 17 грудня у нашому місті уже вдруге проходитла акція "Святий Миколай дітям" організована відділом у справах сім'ї та молоді за підтримки міського голови Віталія Войцехівського. Партнерами акції виступили – сектор по обслуговуванню юнацтва центральної районної бібліотеки та волонтери молодіжного центру. 

Головним координаційним центром Святого Миколая став офіс відділу у справах сім'ї та молоді, до якого протягом останнього тижня приносились і звозились іграшки, які були зібрані помічниками Святого Миколая у навчальних закладах, що взяли участь в акції. 

А до акції долучились та допомогли зібрати подарунки, такі навчальні заклади: найпершими хто приніс іграшки, була СШ № 2, допомагала Святому Миколаю у цій школі Анна Рожкова, велику кількість подарунків зібрала ЗОШ № З і помічники Святого Миколая Катерина Тищенко, Наталія Ярош та Ольга Сіряченко, СШ № 1 і Анастасія Кім, гімназія і Анна Буркут, ЗОШ № 6 та гурток волонтерів Нестеренко Тетяни Степанівни, ська школа, яка принесла дитячі речі. 


Також до акції долучився й технікум ветеринарної медицини і помічники Святого Миколая Світлана Давидова, Вікторія Веретільник та Вікторія Давиденко. Крім іграшок тут зібрали й дитячі речі.
На ранок п'ятниці 17 грудня приміщення відділу – офіс Святого Миколая, перетворилося на справжню фабрику іграшок, такої кількості і такої різноманітності, що коли заходиш із вулиці, то ніби потрапляєш у казку. 

У цей день відбувся й святковий концерт для дітей з багатодітних родин, що проходив у БДЮТ. На святі були присутні – заступник міського голови Суддя Світлана Василівна, голова спілки багатодітних родин міста Попова Галина Василівна. Поважні гості привітали дітей зі святами, що наближаються, а вихованці БДЮТ підготували справжній казковий концерт. Особливу новорічну атмосферу створили актори театру “Арлекіно” (Солдат Катя, Кобець Ярослав, Коломієць Владислав, Кива Тая, Ткаченко Артьом, Лисун Анастасія, Марігун Артем, Стерник Сніжана, Галушка Андрій, Жуковська Ілона, Олексенко Яна, Дубовик Аріана, Гуніна Настя та Гринець Віка), які показали виставу “Снігова королева”. 

По зщакінченню розважальної програми діти отримали солодкі подарунки від міського голови та іграшки від помічників Святого Миколая – волонтерів молодіжного центру. Цього року з упевненістю можна сказати, що Святий Миколай прийшов до всіх дітей. 


Оксана Черв'якова, 
відділ у справах сім'ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa