головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
08-12-2010

День волонтера!

У Міжнародний День волонтерів, 5 грудня, волонтери Черкащини не байдикували. Вони зібралися на молодіжному форумі «Включись! Стань волонтером!», який проходив у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.
 
Організатори, якими окрім молодіжного центру стали проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» та РНГО «Центр соціального партнерства», поставили на меті відзначення вагомих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя області, заохочення її до активної участі у громадському житті та популяризації волонтерської діяльності. 

Під час форуму 18 волонтерів Черкаської області (серед них і двоє волонтерів з нашого міста – Катерина Тищенко, ЗОШ № 3 та Анна Буркут, гімназія ім. С.Д. Скляренка), які були визнані найкращими через свої досягнення за результатами обласного конкурсу «Волонтер року», мали нагоду не лише поділитися власним досвідом але й дізнатися багато нового. А саме: про те як стати волонтером під час проведення футбольного чемпіонату «Євро 2012» - про що їм розповів представник 
Всеукраїнського центру волонтерів Євро 2012 Микола Воробйов; власний волонтерський досвід та специфіку цього руху в США – презентувала волонтерка Корпусу Миру в Україні – Ванесса Марі Рой, яка вже півроку працює при нашому відділі; про корисні сайти де волонтери можуть шукати інформацію стосовно грантів, конкурсів та інших можливостей – інформувала національний волонтер ВООН Світлана Собова. 

Окрім цього учасники розробили цілу низку ідей для майбутніх волонтерських проектів на 2011 рік, серед яких: створення молодіжного телепроекту з профілактики ВІЛ/СНІД; організація свята для дітей з особливими потребами «Миколайчик»; розробка екологічних мультфільмів для дошкільнят; створення молодіжних клубів за інтересами та проведення квестів з пропаганди здорового способу життя. 

Не обійшлося свято і без розваг, якою став для учасників міні-квест – гра випробування на наявність вмінь та якостей притаманних справжнім волонтерам. Під час квесту, який тривав всього 40 хвилин, учасники встигли зробити кілька добрих справ: допомогли розгортати сніг біля магазину, допомогли незнайомій людині в магазині штовхати важкий візок із продуктами, розвеселили найсумніших людей у Черкасах та розповісли про волонтерство перехожим на вулиці. 

За свої досягнення волонтери отримали символічні подарунки: фірмові футболки та значки із написом «Включись! Стань волонтером!», дипломи та подяки за активну громадянську позицію та непоборний волонтерський рух. 


Оксана Черв'якова, 
відділ у справах сім'ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa