головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
26-10-2010

Свято для дітей відбулося у Золотоноші

Таку назву мав проект, реалізований волонтерами молодіжного центру у санаторній школі-інтернат 21 жовтня. 

Ще влітку Анна Буркут - учениця 10 класу гімназії ім. С.Д. Скляренка разом з Ванессою Рой - добровольцем Корпусу Миру США в Україні, яка живе та працює в нашому місті, відвідали міжнародний волонтерський табір, що проходив за підтримки програми розвитку ООН в Україні та Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. 


У цьому таборі наші представники мали можливість познайомитися з роботою волонтерів з Німеччини, Польщі, Пд. Кореї та інших країн та спробувати написати свій проект із залученням волонтерів до здійснення конкретної доброї справи у своєму рідному місті. Їх проект з організації свята для дітей із міської санаторної школи-інтернату був підтриманий Світланою Собовою - національним волонтером ООН у Черкаській області, результатом чого стало проведення справжнього свята Хеллоуін. 


До підготовки свята було залучено більше 10 волонтерів - учнів шкіл та студентів технікуму ветеринарної медицини. Молодь розробила план заходу, розподілила обов’язки та підготували необхідні декорацій для святкового вечора. Волонтери спробували себе й у ролі “фандрайзерів” - з їх допомогою було залучено додаткових партнерів-спонсорів, які допомогли забезпечити свято солодощами та подарунками для дітей. Допомагали в організації свята й самі педагоги санаторної школи-інтернат.
Усього ж на святі були присутні більше 40 дітей - учнів 5 та 6 класів. Розпочався захід із знайомства з історією Хеллоуіну.
 


Ванесса Рой також розповіла й про традицій його святкування у себе на Батьківщині. Після цього волонтери: Катерина Тищенко (ЗОШ № 3), Світлана Давидова, Вікторія Давиденко (технікум ветеринарної медицини), Анна Рожкова (СШ № 2), Оксана Талапко (ЗОШ № 5) та Вікторія Лістрова (санаторна школа-інтернат) - провели для дітей казковий брейн-ринг, по закінченню якого дітям запропонували переглянути тематичний мультфільм. 

Подібні заходи свідчать про високу громадську відповідальність нашої молоді, небайдужість їхніх сердець та активну участь у реалізації молодіжної політики та розвитку волонтерського руху у місті.


Оксана Черв’якова,
відділ у справах сім’ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa