головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
05-07-2010

Волонтери Золотоноші опановують нову роль

1-2 липня 2010 р. у молодіжному центрі м. Золотоноша відбувся тренінг для волонтерів «Школа вожатих». Даний тренінг проведений у рамках реалізації соціального проекту «Майстерня успіху». «Майстерня успіху» - це табір денного перебування для дітей із багатодітних сімей, створений при молодіжному центрі. 


Центральною ідеєю та метою діяльності табору є надання дітям із багатодітних родин можливості проявити свої здібності та показати нові можливості для розвитку їхнього внутрішнього потенціалу, отримати знання та навички, які необхідні, щоб стати успішними членами суспільства. Ще однією особливістю цього табору є те, що роботу із дітьми проводитимуть волонтери за принципом «рівний-рівному». 


Організаторами табору є: Золотоніська молодіжна громадська організація «Центр розвитку молоді» та міський молодіжний центр. Офіційними партнерами та спонсорами проекту є: програма волонтери ВООН, Проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні», Золотоніський міський відділ у справах сім’ї та молоді і Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. 


Допомагати опановувати нові знання та вміння дітям – учасникам табору, допомагатимуть активні волонтери молодіжного центру – для яких і було проведено тренінг «Школа вожатих». Досвідчені тренери та вожаті, із багатим досвідом роботи у таборах України – національний волонтер ВООН – Світлана Собова та заступник директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру – Аліна Кордюк, розповіли волонтерам не лише про тонкощі вожацької справи, але й навчили останніх проводити ігри для дітей, вирішувати конфліктні ситуації у дитячих колективах, дали знання про вікові психологічні особливості підлітків та специфіку табірного режиму. 

Власним досвідом роботи з дітьми також ділилися: Ванесса Марі Рой – волонтерка Корпусу Миру, яка від недавна працює при молодіжному центрі м. Золотоноша; Зоя – психолог Золотоніського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також слушні поради для майбутньої роботи волонтерам дали представники спонсорської організації -Програми волонтерів ВООН : Джованні Моцареллі та Анна Бєлоусова, які взяли участь у першому тренінговому дні «Школи вожатих». 

По завершенні тренінгу його учасниці сказали, що впевнені у своїх силах та з нетерпінням чекають настання 6 липня – дня, коли розпочне свою діяльність «Майстерня успіху». 


Відділу у справах сімї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa