головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-05-2010

Золотоноша: Добро починається з тебе!

Таку назву носить Всеукраїнський благодійний проект, в рамках якого щорічно відбувається Всеукраїнський конкурс дитячих благодійних проектів. Співоранізаторами проекту виступають Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”, Національна Академія педагогічних наук України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Метою проекту є виховання у молодого покоління розуміння та культури благодійності, залучення дітей та молоді до благодійної діяльності, пропаганда та популяризація благодійництва як серед дітей та молоді, так і серед українського суспільства в цілому. Протягом трьох років на конкурс надійшло більше 1100 соціальних, екологічних та культурологічних проектів, до впровадження яких було залучено понад 800 тис. школярів з усіх регіонів України. 

Цього року участь у цьому проекті взяла й молодь нашого міста. Юні волонтери, учнв ЗОШ № 6, під керівництвом Тетяни Степанівни Нестеренко, спільно з міським відділом у справах сім’ї та молоді написали та реаолізували проект “Людям потрібна твоя допомога”, у рамках якого протягом 2009 – 2010 рр. було проведено ряд заходів, спрямованих на надання допомоги людям похилого віку, ветеранам, дітям-інвалідам.
 
Саме в рамках даного проекту вдбулися й Великодні ветеранські зустрічі, організовані для вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці – вчителів ЗОШ № 6. Проект був дуже простим, але важливим за своєю місією – достукатись до дитячих сердець, показати, що добро при бажанні може творити кожен. Але саме з дитячих років необхідно закладати у дитячі душі відповідальність за тих людей, які потребують нашої допомоги та підтримки. 

Робота наших волонтерів не лишилась невідміченою: проект “Людям потрібна твоя допомога” вийшов до фіналу Всеукраїнського конкурсу, а його учасники отримали запрошення на Національний форум, який проходив 20 травня в м. Києві у Будинку вчителя. Під час форуму, волонтери мали змогу презентувати свої досягнення, а також поспілкуватися з представниками сотні найкращих благодійних проектів, які реалізовувалися по всій країні.

Черв’якова Оксана, відділ у справах сім’ї та молоді

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa