Что такое изоляция?
головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-05-2010

“Серце до серця” – 2010 в Золотоноші!

23 травня у нашому місті закінчилася Всеукраїнська 5-та ювілейна благодійна акція “Серце до серця” - 2010 допомоги новонародженим дітям з різними вадами. Вона проходила з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху. 

Кожен міг допомогти, ставши волонтером, пожертвувавши частинку свого часу, коштів та сил задля порятунку десятків дитячих життів на Черкащині! Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я кожна десята дитина з 130 мільйонів, які щорічно народжуються на Землі, є недоношеною. Отже, це проблема не одного, це стосується кожного з нас. Діти – наше майбутнє. І ми дійсно можемо допомогти їм бути! 

Тому з 17 травня волонтери міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ММГО "Центр розвитку молоді" збирали кошти у рамках даної акції. Протягом тижня було зібрано 676 грн., які підуть на закупівлю медичного обладнання для Черкаської обласної дитячої лікарні. Наприклад, минулого року волонтерами Черкаської області в ході проведення Акції було зібрано 11124,65 грн., за які було придбано офтальмоскоп. 

Хочемо подякувати всім небайдужим за участь в Акції. До проведення Акції активно долучилися учні ЗОШ № 6, ЗОШ № 3, СШ № 1, гімназії ім. С.Д. Скляренка та студенти технікуму ветеринарної медицини. Особливу подяку висловлюємо Давидовій Світлані (СШ № 1), Неласовій Юлії (ЗОШ № 6), Стеблині Олені (ЗОШ № 6), Побиванець Катерині (ЗОШ № 6), Веретільник Вікторії (ЗОШ № 6), Костогриз Альоні (ЗОШ № 6), Буркут Ані (гімназія), Калініченко Романі (технікум) та пдегогу-організатору ЗОШ № 3 – Ткаченко Ірині Анатоліївні, заступнику директора технікуму ветеринарної медицини Бобер Тетяни Борисівні та вчителю ЗОШ № 6 Нестеренко Тетяні Степанівні. 


Зоя Строкань, спеціаліст МЦСССДМ

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa