Обнаружил отличный портал познавательных статей и советов.
головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-04-2010

Золотоноша: екологічні вихідні для активної молоді!

Мета проекту “Екологічні вихідні” – підтримати громадську активність на локальному рівні та стимулювати залучення до роботи в місцевих громадських організаціях молодих людей у Полтавській та Черкаській областях. Організаторами “Екологічних вихідних” стала громадська організація “Центр розвитку молоді” за сприяння Золотоніського міського відділу у справах сім’ї та молоді. 

17 квітня Україна відзначала День навколишнього середовища. Зазвичай, цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля та поширення екологічних знань. Долучилася до цих заходів й наша міська молодіжна громадська організація “Центр розвитку молоді”. 

Протягом двох днів (17-18 квітня 2010 року) 25 осіб – представники місцевих навчальних закладів активно працювали у рамках проекту “Екологічні вихідні”. Заходи були проведені завдяки підтримці Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій в рамках проекту “Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей“. Мета проекту - підтримати громадську активність на локальному рівні та стимулювати залучення до роботи в місцевих громадських організаціях молодих людей в Полтавській та Черкаській областях. Організаторами “Екологічних вихідних” стала громадська організація “Центр розвитку молоді” за сприяння Золотоніського міського відділу у справах сім’ї та молоді. Окрім цього до організації та проведення заходів долучилися: Черкаська міська МГО “Екологічні ініціативи”, проект ПРООН “Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні”, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Золотоніська центральна районна бібліотека. 

Під час заходу учасники мали змогу ближче познайомитися із проблемами екології рідного краю. Так, замісник голови Черкаська міська МГО “Екологічні ініціативи” Катерина Михальчук провела інтерактивний семінар “Вплив людини на екологію”, а провідний бібліотекар сектора по обслуговуванню юнацтва Галина Безкровна познайомила молодь з екологічним портретом Златокраю. Учасники заходу мали нагоду поспілкуватися на екологічні теми із представниками органів місцевого самоврядування – депутатом Золотоніської міської ради – Наталією Зеленською, яка поділилася власним практичним досвідом вирішення місцевих екологічних проблем, та начальником міського відділу у справах сім’ї та молоді – Людмилою Вареник. На прикладі гри – “Екологічного аукціону”, яку провела Світлана Собова – національний волонтер ВООН у Черкаській області, учні переконалися у важливості раціонального використання природних ресурсів. 

Як альтернативу поліетиленовим пакетам учасники отримали еко-торби – сумки із природного матеріалу багаторазового використання, та розмалювали їх пропагандистськими малюнками. А учні професійного ліцею показали, як з простих гілочок верби можна сплести урну для сміття. Також молодь мала можливість переглянути всесвітньо відомий фільм “Home/ Побачення з планетою”, в якому розкриваються наслідки впливу людської діяльності на природне середовище. Під час заходу учасники розробили план порятунку річки від забруднення – “Операція Золотоношка” та приступили до його втілення. Любов Чижик – активіст нашої громадської організації, провела екологічний квеест до Дня довкілля, під час якого учасники прибирали узбережжя річки та центр міста від сміття та пропагували шанобливе ставлення до природи. 

Завершальним етапом “Екологічних вихідних” стала акція із озеленення паркової зони міста та узбережжя річки Золотоношка, де було висаджено близько 40 декоративних вічнозелених кущів самшиту та ялівця. Є надія, що у найближчому майбутньому учасники “Екологічних вихідних” об’єднаються у еко-клуб при молодіжному центрі та продовжать свою роботу із захисту навколишнього середовища. Адже молоді вдалося продемонструвати свою активність та небайдужість до гострих проблем громади. Наступна зустріч усіх небайдужих до екологічних проблем рідного міста запланована на 24 квітня. 

Оксана Черв’якова, 
голова ММГО “Центр розвитку молоді”

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa