головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-05-2007

У Золотоноші відкрито молодіжний центр

Восени 2006 року міська влада м. Золотоноші та Проект ПРООН «Створення безпечного середовища для молоді України» підписали Меморандум про співпрацю у створенні та підтримку діяльності Золотоніського молодіжного центру.Нові знайомства, нові враження, нові можливості, нові знання, нова інформація, а також підтримка молодої сім’ї, обдарованої молоді, сприяння участі молоді в управлінні на місцевому рівні – усе це можливе у молодіжному центрі, який урочисто та офіційно відкрито 15 травня у місті Золотоноша. Заклад було започатковано за активного сприяння Проекту Програми розвитку ООН в Україні «Створення безпечного середовища для молоді» та фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (СІDА). Діяльність молодіжного Центру сприятиме розвиткові молодої генерації міста, вихованню важливих для сучасної молодої людини навичок спілкування, професійної орієнтації, формуванню загальнолюдських та європейських цінностей, зокрема толерантності, відповідальності, самоповаги.

Відтепер молодь Золотоноші зможе отримувати в Центрі безкоштовні соціальні послуги, користуватися мережею Інтернет, здобувати додаткові навички та знання, які допоможуть знайти себе у сучасному світі. Крім того, молоді люди матимуть місце для спілкування та обговорення своїх проблем, а це дозволить приймати спільні рішення і, у підсумку, впливати на якість свого життя в місті. І все це будуть забезпечувати начальник управління з питань молодіжної політики Людмила Вареник, провідний спеціаліст Олег Івченко. Роботу із сім’ями буде проводити Зоя Строкань – спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Депутат міської ради Наталія Зеленська буде реалізовувати роботу з молодіжними громадськими організаціями.

Для участі в урочистій церемонії спеціально завітали високі посадовці поважних організацій із Києва: заступник Постійного Представника ПРООН з Україні пані Йоана Казана-Вишньовецька, представники Канадського агентства міжнародного розвитку, керівник Проекту ПРООН «Створення безпечного середовища для молоді» пані Оксана Гарнець, експерт з розвитку молодіжних центрів пані Людмила Бойко та інші шановані гості.
У Золотоноші їх зустрічали працівники нового центру, керівництво міста, молодь, місцева громада. Для святкування визначної події біля приміщення, люб’язно наданого міськрадою, зібралися численні гості. У святкових промовах, що передували урочистій миті перерізання стрічки, звучали вітання, побажання плідної роботи, наснаги у вирішенні молодіжних проблем та виправдання покладених на Центр сподівань.
Після завершення офіційної частини поважні гості перерізали святкову стрічку і стали першими відвідувачами нової установи. Під час невеличкої екскурсії Центром його господарі продемонстрували присутнім просторі, затишні кімнати, комп’ютери, зручні меблі, інформаційні стенди, ігровий куточок для молодих сімей з дітьми.

На прес-конференції господарі та гості відповіли на численні запитання, а після її завершення за українським звичаєм присутнім було запропоновано пісенне вітання.

Золотоніський молодіжний центр – черговий з мережі центрів, відкритий за сприяння Проекту Програми розвитку ООН «Створення безпечного середовища для молоді». Такі центри вже діють у Чугуєві (Харківська область), Черкасах, Дніпропетровську, Ковалині (Переяслав-Хмельницький район). Після серії змістовних тренінгів, проведених Проектом, наразі до відкриття подібних центрів готуються в Чигирині, Сосниці та інших українських містах і селах.

Наталія ПУГАЧ.
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa