головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
29-12-2017

Енергоощадна Черкащина. В області залучили 80 млн грн на «теплі» кредити

Цього року станом на листопад черкащани залучили майже 80 мільйонів гривень на заміну котлів, установку сучасних енергозберігаючих вікон, утеплення помешкань. Про це повідомив заступник очільника області Сергій Овчаренко.

Загалом ОСББ, ЖБК та пересічні громадяни використали більше 3300 «теплих» кредитів. Більшість з них залучили для проведення енергоефективних заходів. 167 кредитів на понад 3,6 мільйонів гривень використали саме для заміни котлів.

– За обласною Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2011–2017 роки, яку, між іншим, з огляду на її популярність та актуальність, продовжили до 2020 року, з місцевих бюджетів відшкодовано частку відсоткової ставки по «теплих» кредитах на 628 тисяч гривень, – говорить посадовець. – Відзначу, що держава на всеукраїнському рівні заохочує громадян бути енергоощадними. Так, наступного року на фінансування програми «теплих» кредитів у бюджеті закладено 400 мільйонів гривень. Водночас, зараз в області активно розвиваємо відновлювану енергетику, аби мати альтернативні незалежні джерела електроенергії. За останній рік коштом інвесторів введено в експлуатацію три фотолектростанції.

Тож тепер на Черкащині повноцінно функціонують шість сонячних електростанцій загальною потужністю 0,19 МВт, додав Сергій Овчаренко. Крім того тривають роботи з відновлення двох малих гідроелектростанцій, яких загалом в області налічується 12. Також побудовано першу в області комплексну інженерну споруду з системою збору біогазу полігону твердих побутових відходів для виробництва електроенергії в Руській Поляні. У її запуск інвестували 1,8 мільйонів євро. І вже цього року завдяки роботі системи вироблено 710,8 тисяч кВт год.

З питань участі в Урядовій програмі «теплих» кредитів звертайтеся, будь ласка, до Call-центру при Держенергоефективності за тел.:(044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua.


З повагою

Начальник управління економіки                                                                В.В.Остроглазова
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa