головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
14-12-2017

За 11 місяців Черкаська область спрямувала до зведеного бюджету 8,7 млрд.грн. податків

За січень – листопад п.р. від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 8693 млн. гривень податків і зборів. Це на 2,5 млрд. грн. більше, ніж за 11 місяців минулого року та уже на 1,43 млрд. грн. більше, ніж за весь 2016 рік. А очікувані за рік – майже 10 млрд.грн. (темп 137,7 відс).  Зокрема до місцевих бюджетів річна очікувана сума надходжень – 5,3 млрд.грн.  

В головному управлінні ДФС у Черкаській області поінформували про стан виконання бюджетів у розрізі основних податків та прогнози.

Так, за січень – листопад п.р. до державного бюджету зібрано 3847 млн.грн., до місцевих – 4846 млн.грн.

До держбюджету забезпечено податків на 1,205 млрд.грн.(в 1,5 раза) більше січня – листопада 2016 року. До місцевих бюджетів – 1,255 млрд.грн. або на 35 відс. більше, ніж за одинадцять місяців торік. 

Податком номер один за обсягом надходжень залишається податок на доходи фізичних осіб. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 42 відс., у доходах місцевих – 56,4 відс., державного – 23,7 відсотки. Загалом за січень – листопад п.р. забезпечено надходження 3647 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 912 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 2735 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Річні очікувані надходження за 2017 рік – 4 млрд.грн.  

Майже два мільярди гривень податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів зібрано за 11 місяців. Цьогорічний збір ПДВ в 1,7 раза або на 821 млн.грн. більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22 відс., державного – 50,1 відсотків. За рік очікується 2,2 млрд.грн. цього податку.

Щодо єдиного податку, то його частка становить 9 відсотків у доходах зведеного та 16,2 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 786 млн.грн. єдиного податку – на 233 млн.грн.  або у 1,42 раза більше, ніж за одинадцять  місяців минулого року.Річні очікувані надходження цього податку 826 млн.грн.

Земельний податок та орендна плата (14,9 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 722 млн.грн. – більше на 89,2 млн.грн.  Також місцеві бюджети отримали 363,1 млн.грн. акцизного податку з роздрібу (7,5% у доходах місцевих бюджетів). 

3,4 відсотки становить частка податку на прибуток у доходах зведеного та 7,6 відс. – у доходах державного бюджету. За одинадцять місяців надійшло 293,5 млн.грн. податку на прибуток підприємств. Також до державного бюджету спрямовано281,4 млн.грн. військового збору – на 81,1 млн.грн. або у 1,4 раза більше. Частка збору у доходах державного бюджету становить 7,3 відс.

За 11 місяців платники Черкаської області перерахували 3332 млн.грн. єдиного внеску. А очікувані річні – 3,7 млрд.грн., що на 1,2 млрд.гривень більше ніж за минулий рік (2,5 млрд.грн.).

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa