головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-10-2017

Про заходи з підвищення зарплати, повернення зарплатних боргів та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи обласної фіскальної служби за три звітні квартали з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям і працівникам про обов’язковість оформлення трудових відносин.

Так, за 9 місяців п.р. на Черкащині виявлено 1222 випадки використання працівників без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 5010,2 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 901,8 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 28,5 тис.грн. податків, 80 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

Перевірками, проведеними у січні – вересні п.р. з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 3125,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 2154,8 тис. грн. ПДФО.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 795 роботодавців – юридичних осіб та  503 фізичні особи – підприємці, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 2,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 50 підприємств  виплатили 18876,3 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 4022 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 526 тис.грн.

Цьогорічні надходження податків із заробітної плати
. За 9 місяців платники Черкаської області сплатили 2,9 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб (+946 млн.грн. до відповідного показника 9 міс. минулого року): 772 млн.грн. до державного та 2,165 млрд.грн. до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим серед податкових платежів в регіоні за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 43 відс., у доходах місцевих – 58,3 відс. Також сплачено 223,8 млн.грн. військового збору (+ 65,2 млн.грн. до минулого року) та 2,7 млрд.грн. єдиного внеску (+908 млн.грн.).

Нагадування роботодавцям
Незважаючи на дію відповідної норми більше двох років, одним з найчастіших порушень залишається несвоєчасне повідомлення/ неповідомлення роботодавцем про прийняття працівника на роботу до початку роботи працівника.

Згідно чинного законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу в установленому порядку.

Повідомлення ДФС подається:

- засобами електронного зв’язку з використанням ЕЦП відповідальних осіб згідно з вимогами законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
- тільки на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, ніж з 5 особами.

Повідомлення подається:
- за працівників – резидентів, прийнятих за трудовим договором;
- за працівників – нерезидентів, прийнятих за трудовим договором;
- за працівників – сумісників (зовнішніх і внутрішніх).        

Не подається
повідомлення:
- за осіб, що надають послуги за ЦПД;
- за практикантів та стажистів (без укладання трудового договору).

Детально про нарахування податків із заробітної плати та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу дізнавайтесь 30 жовтня на семінарі головного управління ДФС у Черкаській області для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/313957.html   Питання можна надсилати на адресу help_payer@ukr.net      
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa