головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
18-10-2017

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області: ПДВ, перевірки, судові справи та заходи для платників

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 жовтня 2017 року становила 6133. Для порівняння: на 1 жовтня 2016 року платниками ПДВ було зареєстровано 5879 осіб.

За 9 місяців ц.р., як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області 115 платників Черкаської області отримали бюджетне  відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 372 млн.грн. За  січень – вересень 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 335,2 млн.грн. 109 платникам.

Збір податку на додану вартість за січень-вересень ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 711 млн.грн. або удвічі і склав майже 1,5 млрд. гривень. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22,2 відс., державного – 50 відсотків. 

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні – вересні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 207 справ на суму 93,7 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 24 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 11 млн.грн. та 10,35 млн. грн. від процедури банкрутства.

За інформацією управління аудиту при загальному зменшенні на 16,5 відс. кількості перевірок порівняно з відповідним минулорічним показником 9 місяців донарахування збільшились на 7,9 млн.грн. і становлять 48 млн.грн. До бюджетів надійшло 22,4 млн.грн.

Звертаємо увагу платників! 14 та 15 жовтня центри обслуговування платників не працюватимуть. 16 жовтня – робочий день в режимі чергування до 17-00 год.

Нагадуємо, де і як отримати
  якісну податкову інформацію головного управління ДФС у Черкаській області.

Всі ініціативні заходи головного управління ДФС у Черкаській області постійно діючі і проводяться безкоштовно. Це:

1) Вебінари, тематичні відео огляди і консультації на каналі головного управління ДФС у Черкаській області в YouTube «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw?disable_polymer=true  З останніх записів рекомендовано для перегляду відео алгоритм дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних https://www.youtube.com/watch?v=JKbkdiJlefs та відео спеціального вебінару для роботодавців і працівників (блок Пенсійного фонду): https://www.youtube.com/watch?v=ds08t9WqngI   Додаткові питання можна ставити у коментарях до відео – швидку відповідь спікера гарантовано;

2) Щомісячні семінари для ФОП та громадян (запроваджені з червня п.р.). Останні відео викладені на YouTube - канал «Допомога платнику».

3)  Інформаційна підтримка і розсилка актуальної податкової інформації на електронні скриньки платниківдля юридичних осіб, ФОП та громадян. Бажаючим підключитись до розсилки можна направити листа із словом «Розсилка» на адресу help_payer@ukr.net

4) Зворотній зв'язок і отримання швидких письмових консультацій-відповідей Головного управління ДФС у Черкаській області – для юридичних осіб, ФОП та громадян. Питання можна направити на адресу help_payer@ukr.net  

5)  Сервіс для платників Черкаської області, у яких зупинено реєстрацію податкових накладних – приймання електронних копій підтверджувальних документів та бухгалтерської довідки на електронну скриньку головного управління ck.zmi@sfs.gov.ua

6)  Щовівторкові податкові консультації головного управління ДФС у Черкаській області для ФОП і громадян. Години роботи 10.00 – 16.00, обідня перерва:  13.00 – 13.45. Всіх бажаючих чекають у центрі обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 111 – перший поверх будівлі головного управління ДФС у Черкаській області)

Підписатись на канал головного управління ДФС у Черкаській області в YouTube «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw?disable_polymer=true

Підписатись на сторінку головного управління ДФС у Черкаській області у Facebook: https://www.facebook.com/sfs.cherkasy/#


Сайт головного управління ДФС у Черкаській області
 http://ck.sfs.gov.ua/   

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa