головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
18-10-2017

Інформацція про результати роботи оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області

За інформацією оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області за 9 місяців п.р. за матеріалами оперативних підрозділів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 кримінальні правопорушення, всі за «тяжкими» статтями Кримінального кодексу України. Найбільша частка облікованих проваджень (42 відс.) припадає на кримінальні правопорушення за фактами привласнення, розтрати, заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем.

За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – 33 відсотки досудових розслідувань. В рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно правопорушників на суму понад 4,4 млн. гривень.

До суду направлено матеріали досудових розслідувань у 10 кримінальних провадженнях. За результатами судового розгляду 5 кримінальних проваджень чотирьох осіб притягнуто до кримінальної відповідальності з конфіскацією 30 тисяч літрів спирту орієнтовною вартістю 3,2 млн. гривень.

В поточному році ліквідовано «конвертаційний центр» з обсягом тіньових коштів понад 118 мільйонів гривень. Встановлені 62 реально діючі підприємства-вигодонабувачі, які перераховували безготівкові грошові кошти за нібито надані товари і послуги на рахунки фіктивних підприємств, що підконтрольні учасникам «конвертаційного центру». Надалі гроші за винагороду переводилися у готівку. Внаслідок незаконних дій ділків бюджет втратив майже 20 мільйонів гривень. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено 301 тисяч гривень готівкових коштів, печатки суб`єктів фіктивного підприємництва та документи бухгалтерського та податкового обліку. Накладено арешт на майно правопорушників на суму 400 тисяч гривень. Припинено діяльність 10 фіктивних компаній.

З початку року співробітники податкової міліції у рамках операції «Акциз-2017» вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму майже 14 мільйонів гривень. Зокрема, було вилучено більше 3,6 тисяч літрів спирту, більше 50 тисяч літрів алкогольних напоїв та 256 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Припинено діяльність 5 цехів з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів, відкрито 5 кримінальних проваджень за статтею 204 КК України.

Економічний ефект від проведення заходів склав 2,5 мільйони гривень акцизного податку, які надійшли в результаті реалізації легальної підакцизної продукції, яка заповнила частку ринку, що звільнилася від фальсифікату.

В рамках операції «Рубіж-2017» розпочато 2 кримінальні провадження відносно суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Внаслідок ініційованих міжвідомчою групою перевірок правильності класифікації товарів та визначення їх митної вартості додатково забезпечено 2,5 мільйони гривень митних платежів.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa