головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
18-10-2017

6,7 млрд. гривень податків спрямовано до зведеного бюджету

За 9 місяців п.р. від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 6698 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідногоперіоду минулого року перевищений на 1927 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 2987 млн.грн., до місцевих – 3711 млн.грн. Також перераховано 2675 млн.грн. єдиного внеску.

До держбюджету забезпечено податків майже на 1 мільярд грн.(в 1,5 раза) більше січня – вересня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 925 млн. грн. або на 33,2 відс. більше, ніж за дев’ять місяців торік. 

Так, за січень – вересень п.р. забезпечено надходження 2887 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 722 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 2165 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 43 відс., у доходах місцевих – 58,3 відс., державного – 24,2 відсотки.

За дев’ять місяців зібрано майже 1,5 млрд.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у2 раза або на 711 млн.грн. більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22,2 відс., державного – 50 відсотків.  

8,2 відсотки становить частка єдиного податку у доходах зведеного та 14,7 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 547,3 млн.грн. єдиного податку – на 171,9 млн.грн.  або у 1,5 раза більше, ніж за дев’ять місяців минулого року.Земельний податок та орендна плата (16 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 594,6 млн.грн. – більше на 77,5 млн.грн.  Також місцеві бюджети отримали 219 млн.грн. акцизного податку з роздрібу (6% у доходах місцевих бюджетів). 

4 відсотки становить частка податку на прибуток у доходах зведеного та 8 відс. – у доходах державного бюджету. За дев’ять місяців надійшло 407.5 млн.грн. податку на прибуток підприємств. Також до державного бюджету спрямовано223,8 млн.грн. військового збору – на 65,2 млн.грн. або у 1,4 раза більше. Частка збору у доходах державного бюджету становить 7,6 відс.

Очікується, що у жовтні надходження податків до місцевих бюджетів Черкаської області перевищать 4 млрд.грн. Збір до державного бюджету – 3 млрд.грн. Прогнозовані надходження єдиного внеску від Черкаської області за 10 місяців також 3 млрд. гривень.

  
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa