головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
05-09-2017

Варто знати: Угода про вільну торгівлю з Канадою

1 серпня набрала чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Вона складається з 19 глав, 21 додатка і двох тарифних планів для України та Канади.

Черкаська митниця ДФС поінформувала про порядок здійснення громадянами преференційної торгівлі товарами, походженням з Канади та Про застосування статті 24 Протоколу І Угоди про асоціацію.

Так, відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою від 11 липня 2016 року, ратифікованої Законом України від 14 березня 2017 року №1917-V-ІІІ «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою» преференційна торгівля товарами між Україною та Канадою з 1.08.2017 здійснюється як підприємствами, так і громадянами.

Пунктом  1 статті 1.6 «Визначення термінів загального застосування» частини В «Загальні положення та визначення» Угоди наведені терміни:

«громадянин» означає фізичну особу, яка є громадянином Сторони відповідно до її законодавства;

«підприємство» означає юридичну особу, що створена або організована відповідно до чинного законодавства, прибуткову або неприбуткову, будь-якої форми власності, приватну або державну, у тому числі корпорацію, траст, партнерство, одноосібне підприємство, спільне підприємство або інше об’єднання».

Необхідною умовою для застосування преференційних та знижених ставок ввізного мита до товарів є підтвердження походження товарів з Канади.

Згідно зі статтею 3.15 Частини С «Процедури визначення походження» Глави 3 Угоди «товари, що походять з України, при ввезеннів Канаду та товари, що походять з Канади, при ввезенні в Україну користуються перевагами преференційного тарифного режиму в рамках Угоди на підставі «декларації про походження», зробленій на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару, який походить з відповідної Сторони, з достатньою для його ідентифікації деталізацією, завірений відповідно.

Угодою встановлено три мовні версії (українська, англійська та французька) тексту декларації про походження, наведені у Додатку 3-В до Угоди.

Декларація про походження є дійсною протягом 12 місяців
, якщо Сторонами не передбачено інше.

Пунктом 1 статті 3.18 «Зобов’язання щодо імпорту» Частини С «Процедури визначення походження» зобов’язано імпортерів кожної Сторони:

а) надавати для підтвердження режиму вільної торгівлі митному органу декларації про походження товару відповідно до вимог Угоди;

b) на вимогу митного органу надавати переклад декларації про походження;

с) на вимогу митного органу надавати документи, що підтверджують відповідність товару умовам, необхідним для застосування режиму вільної торгівлі, передбачених Угодою.

Про застосування статті 24 Протоколу І Угоди про асоціацію


Відповідно до статті 24 Протоколу І «Щодо визначення концепції «Товарів, що походять з певної країни і методів адміністративного співробітництва» Угоди про асоціацію від 27 червня 2014 року, ратифікованої Законом України від 16 вересня 2014 року №1678-ІІІ «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» строк дії сертифіката з перевезення товару EUR.1 та декларації - інвойс складає чотири місяці з дати їх видачі у країні експорту, при цьому в межах зазначеного періоду вони мають бути надані митним органам країни імпорту.

Також, до товарів може бути застосовано преференційний режим чи відновлено режим вільної торгівлі в рамках Угоди відповідно до вимог статті 24 Протоколу І шляхом подання органу доходів і зборів (митниці) ДФС оригіналу сертифіката з перевезення товару EUR.1 або декларації - інвойс, які були дійсні на момент їх:

- митного оформлення, в митний режим імпорту, але не застосовані; або

- поміщення в інший митний режим, який передбачає їх перебування під митним контролем; або

- тимчасового зберігання під митним контролем до поміщення у митний режим.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa