головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
05-09-2017

Легалізовано 4 млн.грн. доходів не оформлених працівників

Заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко озвучила результати поточної роботи обласної фіскальної служби з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлила результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадала роботодавцям і працівникам про обов’язковість оформлення трудових відносин.

Так, за сім місяців п.р. на Черкащині виявлено 908 робітників, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 3722,9 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 670,1 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 15,9 тис.грн. податків, 46 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

Перевірками, проведеними у січні – липні п.р. з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 2748,8 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 756,9 тис. грн. ПДФО.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 576 роботодавців – юридичних осіб та  347 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 1,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 47 підприємств  виплатили 16707 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 2957,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис.грн.

Цьогорічні надходження податків із заробітної плати
. За 7 місяців платники Черкаської області сплатили 2,13 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб (+713 млн.грн. до відповідного показника 7 міс. минулого року): 533,7 млн.грн. до державного та 1,601 млрд.грн. до місцевих бюджетів. Також сплачено 167,4 млн.грн. військового збору (+ 50,4 млн.грн. до минулого року) та 2,1 млрд.грн.єдиного внеску (+693,2 млн.грн.).

Наталія Бойко порадила роботодавцям та працівникам прочитати відповіді на запитання липневої «Спеціальної гарячої лінії», яку провели для них в прес-центрі газети «Нова Доба» обласне управління Держпраці та ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/304345.html

А матеріали нещодавнього спільного прес-заходу за участі обласного управління Держпраці, Пенсійного фонду України та ДФС у Черкаській області (17 серпня 2017 року) можна буде прочитати у найближчому номері «Нової Доби».

Також дивіться спеціальні вебінари для підприємців за темою: https://www.youtube.com/watch?v=oYskJUWzMC8 https://www.youtube.com/watch?v=rBzcHrO223U

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa