головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
12-06-2017

Вебінар «Відповіді на ваші запитання: податок на нерухомість, земельний, транспортний податок»

Чергове актуальне відео від Головного управління ДФС у Черкаській області.

Як підприємству уточнити зобов’язання з податку на нерухоме майно у разі прийняття місцевою радою нового рішення щодо ставок та пільг? До якого контролюючого органу звертатись громадянину – власнику декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах?Яка виникає  відповідальність за несвоєчасну сплату земельного податку, якщо податкове повідомлення-рішення не було вручено особі – платнику? З якого часу  ОСББ, яким передано на баланс житлові будинки, повинні сплачувати земельний податок, якщо правовстановлюючі документи на земельну ділянку не оформлені?

Начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Ганна Балабан надалавідповіді на ці та інші питання та висвітлила чинний порядок справляння транспортного податку.

Також у відео – важливі нагадування від Ганни Балабан та огляд найважливіших податкових подій квітня – травня – червня.

Зокрема, йдеться про наближення граничного терміну приведення неприбутковими організаціями установчих документів у відповідність із нормами Податкового кодексу. Наголошено на дотриманні порядку ведення касових операцій та порядку ведення обліку товарів у продажу. Вказано про  оприлюднення річного плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків.  

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=gT6ZC6ZN058  Завантаження презентації, тез, відповідей на запитань за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/298782.html

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net   

Днями запланований запис консультації щодо справляння ПДФО та ЄСВ, тематичного вебінару для підприємців та огляду нової декларації акцизного податку. Чекаємо питань за адресою help_payer@ukr.net  

Огляд найважливіших податкових подій квітня – травня – червня від Ганни Балабан


1 квітня 2017 року
набрали чинності пункт 22 та підпункти 4 і 5 пункту 94 розділу I Закону України від 20 грудня 2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Коротко: з 1 квітня до 1 липня 2017 року діє перехідний період щодо зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, а також запрацював новий порядок надання податкових консультацій.

15 квітня
набрав чинності Закон України від 23 березня 2017 року №1989 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення деяких положень та усунення суперечностей, що виникли при прийнятті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Закон №1989 варто вивчити платникам, які мають майно на тимчасово окупованій території та які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованій території. Норми закону застосовується до податкових періодів, починаючи з 1 січня 2017 року.

5 травня
 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 № 369 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578» Коротко: оновлено форми податкової декларації платника єдиного податку – ФОП, третьої групи - юридичної особи та четвертої групи. 

7 травня
 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.11.2016 № 943 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49». Державна реєстрація цього документу 1 березня 2017 року.

Про що йде мова
: визнано такою, що втратила чинність звітність за формами №№1-РА та 1-РТ. Також тепер можна подавати (і це дуже важливо для платників) уточнюючі звіти за формами №№1-РС, 2-РС, 3-РС, 1-ОА, 1-ОТ

8 травня
набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій». Підприємці – платники єдиного податку 1, 2 та 3 груп, які продають технічно складні побутові товари, визначені переліком, затвердженим цією постановою, зобов’язані застосовувати зареєстровані належним чином  реєстратори розрахункових операцій.  

12
травня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 №368 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість». Внесено зміни у зв’язку із скасуванням спецрежиму з ПДВ з 1 січня ц.р.  

16 травня
набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 30.03.2017 №399 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 10 березня 2016 року № 344». Важливо для платників, які здійснюють контрольовані операції

20 травня
набрала чинності постанова Кабінету міністрів України від 26.04.2017 №341 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних». Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних приведено у відповідність до положень Закону №1797.

6 червня
набрав чинностінаказ Міністерства фінансів України від 24.04.2017  №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку».

Підписуйтеся на канал проекту «Допомога платнику» і оперативно отримуйте  актуальну інформацію і роз’яснення з оподаткування: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw 


Ми працюємо для вас!

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa