головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
09-06-2017

За п’ять місяців Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області спрямувала до зведеного бюджету на 153,5 млн.грн. податків більше

За п’ять місяців від платників Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області бюджетів усіх рівнів надійшло 425,5 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідногоперіоду минулого року збільшений на 153,5 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 199,9 млн. грн., до місцевих – 225,5 млн.грн. Також сплачено 137,8 млн.грн. єдиного внеску. Про податки, які формують бюджет і про основні показники роботи Золотоніської ОДПІ поінформував начальник  Золотоніської ОДПІ ГУ  ДФС у Черкаській області Павло Ільченко.

«До держбюджету забезпечено податків на 91,9млн. грн. (у 1,85 раза) більше січня – травень 2016 року. До місцевих бюджетів – на 117,5 млн. грн. (у 1,4 раза) більше, ніж за п’ять місяці торік»,  – зазначив начальник Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаської області. 

Він відмітив, що Золотоніська ОДПІ області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень.

Так, за січень – травень п.р. забезпечено надходження 163,0 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 40,7 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету , а 122,3 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 38,3 відс., у доходах місцевих – 54,2 відс., державного – 20,3 відсотків.       

4,4 відсотки становить частка єдиного податку у доходах зведеного та 8,3 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 18,8 млн.грн. єдиного податку – на 6,6 млн.грн.  або у 1,5 раза більше, ніж за п’ять місяців  минулого року.Земельний податок та орендна плата (12,2 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 52,00 млн.грн. – більше на 8,4 млн.грн.  

За п’ять місяців надійшло 12,6 млн.грн. податку на прибуток підприємств – на 9,2млн.грн. більше (у 3,6 раза). Також державний бюджетотримав12,5 млн.грн. військового збору – на 3,1млн.грн. або у 1,3раза більше. Частка збору у доходах державного бюджету становить 6,3відсотків

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa