головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
06-06-2017

Нагородження переможців та фіналістів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Малої академії наук та олімпіад з предметних дисциплін

25 травня 2017 року талановита молодь зібралася у великій сесійній залі Будинку рад на урочистій церемонії нагородження переможців та фіналістів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Малої академії наук та олімпіад з предметних дисциплін. Традиційно, завершуючи навчальний рік, підводяться підсумки участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, відзначаються ті, хто своєю інтелектуальною працею прославляє Черкащину.

Перший  заступник голови обласної ради Віталій Володимирович Коваль привітав талановитих учнів із досягненнями та вручив Почесні грамоти обласної ради педагогам, які привели їх до цього успіху. Віталій Володимирович  зазначив: «Приємно усвідомлювати, що кожного року кількість талановитих дітей на Черкащині зростає. Це гордість області, гордість країни. Потрібно робити найбільші інвестиції у молоду зміну. Обласною радою прийнято низку програм, що сприяють розвитку освіти.»Заступник голови обласної ради подякував усім, хто плекав нинішніх переможців, а дітям побажав залишатися патріотами рідної землі, на якій вже вибороли перемогу. За досягнуті успіхи діти отримали цінні подарунки.

Серед переможців всеукраїнських предметних олімпіад є учень 9-Б класу Золотоніської спеціалізованої школи №1 – Веремієнко Віталій, який здобув ІІ місце у Всеукраїнській  олімпіаді  з економіки. Віталій – старанний і талановитий учень школи. Він є учасником багатьох конкурсів, фестивалів, конференцій на яких отримує заслужені звання дипломанта та лауреата. А наступний навчальний рік за високі знання з економіки буде отримувати  стипендію.

Справжнього переможця виховує сім’я, школа, вчителі. Велика подяка батькам Віталія та вчителю Кодак Наталії  Іванівні, їхня співдружність і співтворчість значною мірою забезпечують створення „ситуації успіху” сприятливих умов для розкриття творчих можливостей. Також завзятість і працьовитість Віталія далитакий високий результат.  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa