головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-04-2017

Останні дні Деклараційної кампанії – 2017

Черкащанам, які зобов’язані подати декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, слід поспішити скласти декларації та визначити зобов’язання з ПДФО та військового збору за звітний рік

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області державні податкові інспекції області отримали і обробили майже 15 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 425,5 млн.гривень. До сплати за поданими деклараціями підлягає 18,5 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 3,2 млн.грн. військового збору. Податкова знижка до повернення склала 3 мільйони гривень.

Порівняно з минулорічною деклараційною кампанією на 1,7 тисяч збільшилась кількість поданих декларацій та на 2,3 мільйони гривень більша за минулорічну сума задекларованого до сплати ПДФО.

Також, наразі задекларували понадмільйонні статки 8 жителів області, загальна сума їх минулорічного доходу в деклараціях складає 47,8 мільйонів гривень.

Як відмітили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб, на даний час маємо невисоку явку декларантів. До 3 травня очікується отримати і обробити близько 28 тисяч декларацій. Зараз є тільки половина.

До завершення кампанії декларування громадян залишились кілька днів. Останній день прийому декларацій від громадян та самозайнятих осіб – 3 травня включно. Для забезпечення своєчасного подання декларантами звітності  організовано чергування працівників фіскальної служби у центрах обслуговування платників у вихідні і святкові дні. Для зручності декларантів ЦОПи працюватимуть 29 квітня та 2 травня. Втім набагато зручнішим є заповнення декларації в режимі он-лайн через Електронний кабінет платника. Для цього достатньо мати ключ цифрового підпису.

Звертаємо увагу декларантів – черкащан на можливість з 26-28 квітня та 3 травня взяти участь в «інтенсиві» від ГУ ДФС у Черкаській області і поставити запитання про подання декларацій та отримати допомогу за номером (0472) 33-91-34 або направити листа з запитанням на електронну адресу help_payer@ukr.net

Детальну інформацію про декларування доходів та практичну допомогу при складенні декларацій можна отримати у центрах обслуговування платників. Також для декларантів майже щодня виходять роз’яснення, коментарі та роздаткові матеріали ГУ ДФС у Черкаській області.  

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa