головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-04-2017

Фіскальна служба застерігає платників від виконання незаконних вимог шахраїв

Звертаємо увагу на активізацію як загалом в Україні, так і на Черкащині зокрема осіб, які вимагають у посадових осіб підприємств і підприємців гроші  від імені керівництва головного управління ДФС в області та керівників державних податкових інспекцій і відділень.

Вимагателі поводяться вкрай зухвало і за повідомленнями підприємців, досить переконливі.

Позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з даного приводу є незмінною. Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа наголошує, що ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС і вказані особи не мають жодного відношення до служби. Тим більше, що з 1 січня 2017 року на рівні державних податкових інспекцій залишились виключно функції сервісного обслуговування платників. Перевірочна робота зосереджена на обласному рівні. Вона дуже регламентована.

Більшість підприємців про це знають, тому рішуче відмовляються від пропозиції шахраїв «за певну суму виключити підприємство з плану перевірок».

Ще одне важливе. В обласної фіскальної служби  склались партнерські, чесні і відкриті відносини із платниками, які не порушують закон, працюють, розвиваються, створюють робочі місця, виплачують реальну зарплату працівникам і сплачують податки. «Таких в Черкаській області більшість», – підкреслив Максим Криштопа.

Щодо недоброчесних платників і тих, хто задіяний у схемах ухилення від сплати податків, – тут не може бути ні компромісів, ні взагалі будь-яких взаємин. Результатом боротьби ДФС області з підприємствами тіньового сектору, упередження реєстрації фіктивних фірм та формування схемного податкового кредиту з ПДВ є постійне стабільне зростання надходжень до бюджетів.

На початку року вже зазначалось про спроби недобросовісних осіб зініціювати незаконні перевірки підприємців, для чого на адресу головного управління направлялись заяви з перекрученою інформацією. ДФС володіє ситуацією і здійснює контроль за дотриманням законодавства на ринку підакцизних товарів. Тільки за перший квартал до порушників застосовано понад 300 тис.грн. фінансових санкцій. З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на понад 4 млн.грн. Знешкоджено підпільні цехи з виготовлення лікеро-горілчаних напоїв.

Тож ДФС не піддається на провокації і закликає керівників і бухгалтерів підприємств та  підприємців протистояти зловмисникам.

Закликаємо громадські організації обов’язково поширити вказану інформацію серед своїх членів та розповісти підприємцям та посадовим особам підприємств, як протидіяти вимагателям. Також просимо підприємців і бухгалтерів обов’язково поширити серед своїх колег і знайомих інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та відповідну позицію ДФС. 

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa