головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-04-2017

Вебінар «Декларування – 2017: відповіді на запитання громадян та ФОП, приклади»

В рамках щомісячних вебінарів для підприємців та деклараційної кампанії – 2017 начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко висвітлила особливості декларування окремих доходів громадян і підприємців, озвучила відповіді на найчастіші запитання декларантів, помилки декларантів та про те, як їх виправити.

Зокрема, йдеться про те, скільки декларацій подавати підприємцям; як правильно подати уточнення і чому ФОП-спрощенцям важливо контролювати обсяги діяльності; чи потрібно декларувати передачу авто за довіреністю і кому із спадкоємців не потрібно подавати декларацію. Є блок відповідей на запитання землевласників – учасників АТО, та ін.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=rBzcHrO223U     Завантаження презентації, тез, відповідей на запитань, оновлених табличок-2017 за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/292903.html

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net       

Важливі нагадування від Наталії Бойко


19 квітня
граничний термін сплати ФОП – спрощенцями 1-3 груп єдиного внеску за 1 квартал 2017 року. Платники єдиного податку 1 групи мають право сплачувати внесок у сумі не меншій 352 грн. на місяць, тобто квартальна сума має бути не меншою за 1056 гривень. 2 і 3 групи за себе сплачують не менше 704 грн. на місяць, тобто квартальна сума не повинна бути меншою за 2112 гривень.

Не пізніше, ніж 24 квітня громадяни – декларанти та фізичні особи, що провадять незалежну професійну діяльність можуть відправити декларацію про минулорічні доходи поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Крім декларації про доходи, по строку 3 травня самозайняті особи подають звіт з єдиного внеску за 2016 рік (за формою згідно таблиці 3 додатка 5 до Порядку №435) та сплачують єдиний внесок за 2016 рік за себе.

Підписуйтеся на канал проекту «Допомога платнику» і оперативно отримуйте  актуальну інформацію і роз’яснення з оподаткування: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw 


Ми працюємо для вас!

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa