головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-04-2017

Підсумовуємо результати роботи за І квартал 2017 року

Надання безоплатної правової допомоги  - соціальна програма Уряду України, що гарантує громадянам ефективний захист їхніх прав.

Безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Для забезпечення організації надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Золотоноша діє Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Центр), якийобслуговує жителів м. Золотоноша, Золотоніського району, Драбівського району, Чорнобаївського району,  м. Канів та Канівського району.

Протягом І кварталу 2017 року за безоплатною правовою допомогою до Центру та підпорядкованих йому бюро правової допомоги звернулося — 1219 клієнтів. 1213 особам було надано правову консультацію, 180 осіб виявили бажання скористатися послугами безоплатного адвоката та написали письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги Центром видано 114 доручень адвокатам та 67 наказів штатним працівникам, для представництва клієнта в суді або оформлення процесуальних документів.

Кількість таких звернень постійно зростає, що свідчить про збільшення довіри населення до системи безоплатної правової допомоги та до Центру вцілому.

З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги створено та забезпечено функціонування 43 дистанційних пунктів консультування громадян, які працюють за окремими графіками у центрах зайнятості, центрах надання адміністративних послуг, управліннях праці та соціального захисту населення, військкоматах, територіальних центрах соціального обслуговування, відділеннях поштового зв”язку, лікарнях, судах, бібліотеках тощо.

Правові потреби у віддалених громадах у більшості випадків залишаються незадоволеними, і питання рівного доступу до правосуддя є відкритим, для вирішення цих завдань фахівцями
Центру здійснено 14 виїзних прийомів громадян у віддалених населених пунктах Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського та Канівського районів та надано 80 особам фахові правові консультації.

Нагадаємо, реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна звернувшись до Центру, який знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Новоселівська 1,  2 поверх, офіс 17 (приміщення статистики),  тел. (04737) 02-35-83,  2-35-72,email: zolotonosha.cherkasy@legalaid.gov.ua.


Директор                                                                                                                                Сергій Брус

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa