головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
07-04-2017

Віталій Коваль: На Черкащині кількість родин атовців, учасників житлових програм, зростає

В області 16 родин атовців, котрі перебували торік на черзі, потребуючи покращення житлових умов, отримали відповідно до норм державну грошову компенсацію. Нині вже 14 сімей придбали собі житло, говорить перший заступник Черкаської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, минулого року, в межах 719 Постанови КМУ, нашій області спрямували майже 12,2 млн грн субвенції з державного місцевим бюджетам – на будівництво чи придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Також для інвалідів I-II групи з числа бійців, які брали участь в АТО та потребують поліпшення житлових умов. Кошти використали в повному обсязі.

– Цьогоріч у житловій черзі перебуває 9 родин учасників АТО, – зазначає Віталій Володимирович, – зокрема інвалідів І-ІІ групи, сімей загиблих і тих, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Потреба в коштах для виплати грошової компенсації становить майже 7,6 млн грн.

Між тим, 10 родин атовців скористалися й умовами Обласної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом. Ордери отримали вже 8 сімей бійців. Із них двоє – торік. Ще двом вручать найближчим часом.

Наприкінці минулого року рішенням сесії обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік» виділено 970,9 тис. грн, з яких вже профінансовано майже 350 тис. грн.

– Нагадаю, програма здійснюється за пільговим житловим кредитуванням з відсотковою ставкою в 3 % за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих. При цьому на перший внесок за рахунок бюджетних джерел надається безповоротна фінансова допомога в розмірі 20 % від вартості житла, – пояснює перший заступник та додає: «Відрадно, що все активніше долучаються райони, зокрема і затверджуючи аналогічні програми на місцях. Наразі ж фінансування з місцевих бюджетів у цілому сягає 11 млн грн. А придбати нове помешкання планують вже зо три десятки родин бійців”.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa