головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
31-03-2017

Нагальна інформація для отримувачів бюджетної дотації

Для отримання дотації за лютий заяву можна подати до 1 квітня 2017 року

Це стосується сільськогосподарських товаровиробників, які мають право на бюджетну дотацію, але ще не подали заяви і наразі не внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Днями набрали чинності актуальні для сільгосптоваровиробників постанова Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 №179 «Про затвердження Порядку ведення та форми Реєстру отримувачів бюджетної дотації, а також порядку надання відповідної інформації Державною фіскальною службою та Державною казначейською службою» та постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції». Вказані постанови опубліковані в газеті «Урядовий кур’єр» від 24.03.2017 №56.

Згідно з п.1 постанови №178 бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції надається сільськогосподарським товаровиробникам і за результатами діяльності у лютому 2017 року.

Дотація за лютий надається платникам, які станом на 31 грудня 2016 року були внесені до реєстру  суб’єктів спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Податкового кодексу України і станом на 1 березня 2017 року зареєстровані як платники податку на додану вартість та провадили види діяльності, визначені у пункті 161.3 статті 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Умова отримання дотації для вказаних платників
за лютийподана до 1 квітня 2017 року заява про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації за встановленою Міністерством фінансів формою з обов’язковим зазначенням реквізитів поточних банківських рахунків для перерахування бюджетної дотації.

Як і куди подати заяву


Заява може бути подана у паперовому вигляді до державної податкової інспекції за основним місцем обліку або засобами електронного зв’язку в електронній формі через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності».

Як отримати детальну інформацію щодо бюджетної дотації


Детально про отримання бюджетної дотації у 2017 році дізнавайтесь у спеціальних відео оглядах головного управління ДФС у Черкаській області на каналі «Допомога платнику» в Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw 

Березневі огляди за актуальною для сільгосптоваровиробників за темою на сьогодні налічують 10,5 тисяч переглядів на каналі.

Додаткові запитання можна поставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net    Крім того до 31 березня 2017 року питання можна поставити і за номером телефону 33-91-34 (0472).  

Посилання для самостійного вивчення постанов №№178-179. Постанова №178:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249842940


Посилання на постанову №179:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249843245На сьогодні сільськогосподарські товаровиробники Черкаської області подали 159 заяв для внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Зареєстровані 50, відмовлено трьом та 14 запропоновано повторно подати заяву.

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa