головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2017

Максим Криштопа: Надходження податків із заробітних плат зростають

За два звітних місяці платники Черкаської області перерахували до бюджету 505,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 135,6 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. А за три місяці поточного року надходження єдиного внеску складуть майже 800 млн. гривень, що в 1,4 раза або на понад 200 млн.грн. більше від показника 1 кварталу минулого року.

На сьогодні є 605,4 млн. гривень. Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

За його словами, на цьогорічне зростання надходженння внеску є результатом підвищення заробітних плат в регіоні, а також розширення кола платників єдиного внеску і приєднання до сплати внеску фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування.

Начальник головного управління фіскальної служби області зазначив, що цьогорічні надходження внеску виходять на рівень 2015 року. За два місяці позаторік надійшло 552,7 млн.грн. внеску, за перший квартал – 860 млн.грн. «Таку тенденцію маємо незважаючи на удвічі меншу, порівняно з 2015 роком ставку ЄСВ та на перехід ще з минулого року крупних платників на облік до офісу обслуговування великих платників ДФС України», підкреслив він. 

Позитив спостерігається по всіх податках із заробітної плати. Так, за січень – лютий п.р. платники Черкаської області сплатили майже півмільярда  млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. 123,3 млн.грн. ПДФО (25 відс.) перераховано до державного бюджету України, а 369,8 млн.грн. (75 відс.) – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається податком номер один за обсягом надходжень. За два місяці його частка у доходах зведеного бюджету становить  склала 34 відс., місцевих – 50 відсотків.

В 1,4 раза або на 12 млн.грн. більше надійшло військового збору за два місяці цього року. Частка збору у доходах державного бюджету становить 5 відс. За квартал  очікується надходження 60,5 млн.грн. військового збору – на 17,5 млн.грн. більше, ніж відповідного періоду минулого року.

Загалом в Україні за даними Державної фіскальної служби України приріст податку та збору на доходи фізичних осіб  забезпечений на 27,5 відс. (+2,2 млрд. грн.). Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 24,6 млрд. гривень. 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa