головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2017

Майже півтора мільярда гривень податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету за два місяці

За січень-лютий від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 1453,2 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідногоперіоду минулого року збільшений майже в 2 раза або на 648 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 720,3 млн. грн., до місцевих – 732,9 млн.грн. Також сплачено 505,8 млн.грн. єдиного внеску. Про податки, які формують бюджет і про основні показники роботи фіскальної служби області поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

«До держбюджету забезпечено податків на 417 млн. грн. (у 2,5 раза) більше січня – лютого 2016 року. До місцевих бюджетів – на 231 млн. грн. (у 1,5 раза) більше, ніж за два місяці торік»,  – зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаської області. 

Він відмітив, що фіскальна служба області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень.

Так, за січень – лютий п.р. забезпечено надходження майже півмільярда  млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 123,3 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 369,8 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб перший за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 34 відс., у доходах місцевих – 50 відсотків.

За два місяці зібрано 428,5 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у 3,3 раза або на 299,2 млн.грн. більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 30 відс., державного – 60 відсотків.  

11 відсотків становить частка єдиного податку у доходах зведеного, а 22 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 164,9 млн.грн. єдиного податку – на 65,3 млн.грн.  або у 1,7 раза більше, ніж за два місяці минулого року.Земельний податок та орендна плата (16 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 113,6 млн.грн. – більше на 20,8 млн.грн. (у 1,22 раза).  Також місцеві бюджети отримали 41,4 млн.грн. акцизного податку з роздрібу (6% у доходах місцевих бюджетів), що на 4,7 млн.грн. більше.   

За даними Державної фіскальної служби України протягом січня-лютого 2017 року до зведеного бюджету України надійшло 131,9 млрд. грн. податків і зборів, що на 48,5 млрд. грн., або на 58,1 відс. більше відповідного періоду 2016 року. До державного бюджету забезпечено 104,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 27,5 млрд. гривень. Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 24,6 млрд. гривень. 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa