головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-03-2017

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області за січень-лютий 2017 року

За повідомленням відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 березня 2017 року становила 5953. Для порівняння: на 1 березня 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5662 особи.

За січень – лютий ц.р. 70 платників Черкаської області отримали бюджетне  відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 93,8 млн.грн. За  січень – лютий 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 150 млн.грн. 58 платникам.

Збір податку на додану вартість за січень-лютий ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 299,2 млн.грн. або у 3,3 рази і склав 428,5 млн. гривень.

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні – лютому п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 61 справу на суму 32,4 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 4 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 2,1 млн.грн. та 1,8 млн. грн. від процедури банкрутства.

За два місяці поточного року від платників надійшло 24 первинні скарги з оскарженням 29 повідомлень-рішень. Розглянуто 60 скарг на суму 20 млн.грн. Скасовано 7 рішень на 17,2 тис.грн.

Нагадаємо, що з 1 квітня діятиме новий порядок надання податкових консультацій. Завтра вийде і буде поширений у засобах масової інформації детальний коментар з даного приводу. Також рекомендуємо дізнатись більше про порядок проведення перевірок у 2017 році, оскарження рішень та погашення податкового боргу – дивіться актуальний коментар начальника юридичного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Сергія Гришка: https://www.youtube.com/watch?v=hPM2Py6QkXQ  

Тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/281240.html  

Додаткові питання можна поставити у коментарях до відео або на адресу help_payer@ukr.net  

Переглянути 15 актуальних відео оглядів фахівців ГУ ДФС у Черкаській області та підписатись на канал «Допомога платнику» можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw   

Чекаємо питань для висвітлення за адресою проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net    

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa