головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-03-2017

Деклараційна кампанія – 2017: Черкащани уже подали 4436 декларацій

Третій місяць поспіль триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2016 року.

Нагадуємо, що по строку 3 травня зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік наступні категорії платників:

– які провадять незалежну професійну діяльність і отримали у 2016 році доходи виключно від провадження незалежної професійної діяльності;

–які провадять незалежну професійну діяльність та одночасно здійснюють підприємницьку діяльність виключно на спрощеній системі оподаткування;

– громадяни, які отримали торік доходи від особи, що не є податковим агентом (від інших фізичних осіб - резидентів або нерезидентів);

громадяни, які зобов’язані задекларувати доходи за 2016 рік – перелік таких доходів можна переглянути за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2017/poryadok-deklaruvannya-dohodiv-gromadya/osnovni-vipadki-podannya/

Форма декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України  від 15.09.2016  №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року №859».

Декларацію про майновий стан і доходи слід подавати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації).

Подати декларацію можна особисто або за допомогою уповноваженої особи; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації (не пізніше 24 квітня 2017 року); в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк її подання); а для підприємців – за допомогою Електронного кабінету.

Декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2016 року можна подавати до 31 грудня 2017 року.

Детальні роз’яснення та допомогу при складенні декларації можна отримати у центрах обслуговування платників (ЦОП) державних податкових інспекцій області. Зразки заповнення декларації можна завантажити за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2017/poryadok-deklaruvannya-dohodiv-gromadya/zrazki-zapovnennya-deklaratsii/

Цього тижня
в рамках деклараційної кампанії – 2017 запланований запис відео консультаціїдля декларантів – будуть озвучені відповіді на запитання за цією темою. Питання можна направляти на адресу help_payer@ukr.net

Підписка на канал «Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Також рекомендуємо обов’язково переглянути спеціальні вебінари ГУ ДФС у Черкаській області для декларантів – 2017. Їх можна переглянути на каналі «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/watch?v=AmpwW0ArX5c  (базовий вебінар), https://www.youtube.com/watch?v=xYTDzVdTs-Q (відповіді на запитання декларантів та підприємців) https://www.youtube.com/watch?v=1p3aZQxW_b4  (відповіді на запитання декларантів та ФОП-спрощенців). Тези, презентації та ін. матеріали можна завантажити: http://ck.sfs.gov.ua/anonsi-ark/10830.html     

Додаткові запитання ставте у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

За січень-лютий черкащани подали 4436 декларацій про майновий стан та доходи за 2016 рік. Задекларовано 170,2 млн. грн. доходів. До бюджетів надійде 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,4 млн. грн. військового збору. Доходи понад 1 мільйон гривень задекларували за 2016 рік 3 жителі області (з м.Черкаси, м.Золотоноша та м.Жашків). Торік вони отримали 14 млн.грн. доходів і сплатять 218 тис.грн. податку.

Упродовж перших двох місяців минулого року черкащани подали 3606 декларацій за 2015 рік. Понадмільйонні статки також задекларували 3 жителі області.

З початку поточного року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 440,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. До державного бюджету надійшло 147 млн.грн. цього податку та 45,3 млн.грн. військового збору.

На даний час подано 914 декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2016 року, за якими декларанти отримають 1,6 млн.грн.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa