головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
13-03-2017

До місцевих бюджетів надійшло 170 млн.гривень єдиного податку

За даними профільних підрозділів ГУ ДФС у Черкаській області за спрощеною системою працюють 36361 платників Черкаської області. На першій групі перебувають 5563 підприємців, на другій – 16329. Третя група налічує 3349 юридичних осіб та 9454 фізичних осіб – підприємців. Четверта група – 1666 сільгоспвиробників, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75 відс.

З початку року на сьогодні платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 170,3 млн. грн. єдиного податку. Це на 51,2 млн.грн. більше, ніж за три місяці минулого року. Очікується, що за 1 квартал п.р. надійде 191,3 млн. гривень. Темп – 160,7 відс. Додатково від платників – спрощенців місцеві бюджети отримають понад 72 млн.грн. (за два місяці  отримали понад 65 млн.грн.).

Частка єдиного податку у місцевих бюджетах Черкаської області становить 21 відс.

Загалом до місцевих бюджетів з початку року найшло 809,5 млн.грн. платежів.

Нагадаємо про особливості справляння податків платниками – спрощенцями у 2017 році. Так, ставка єдиного податку для платників першої групи становить 160 грн. за місяць (10% прожиткового мінімуму на 1 січня податкового (звітного) року);  для платників другої групи – 640 грн. за місяць (20% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року). Ставки єдиного податку для третьої групи: 3% доходу - у разі сплати податку на додану вартість; 5% доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку. Ставки податку для четвертої групи в 1,2 раза більші за минулорічні. Ставки залежать від категорії (типу) земель. Для обрахування податкового зобов’язання з єдиного податку 4 групи на 2017 рік нормативну грошову оцінку земельних ділянок,  обраховану станом на 1 січня 2015 року індексують за 2015 рік – на одиницю, за 2016 рік – на 1,124.

З 1 січня 2017 року ставка єдиного внеску для платників першої групи – не менше 352 грн. на місяць (3200 Х 0,5 Х 22%), страховий   стаж   таким особам   у разі сплати мінімальної суми єдиного внеску буде зараховуватись пропорційно сплаченому єдиному внеску. Тобто півроку за рік роботи і сплати єдиного внеску. Якщо підприємців – платників єдиного податку не влаштовує зарахування половинного стажу у разі половинної сплати ЄСВ, вони можуть сплачувати  повну суму єдиного внеску, тобто 704 грн.

Ставка єдиного внеску для підприємців другої – третьої груп за себе – не менше 704 грн. на місяць. Від сплати єдиного внеску з 1 січня 2017 року звільняються за себе фізичні особи – підприємці, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Звертаємо увагу страхувальників – роботодавців, якщо база нарахування єдиного внеску менше встановленого розміру мінімальної заробітної плати то єдиний внесок розраховується, як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на цей місяць, та відповідної ставки. Виключення: при проведенні нарахувань на заробітну плату (доходів) фізичним особам не за основним місцем роботи, за договорами цивільно-правового характеру – єдиний внесок нараховується за ставкою 22 відс. на фактично нараховані доходи/винагороду незалежно від їх розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування. Також правило щодо розрахунку ЄСВ як добутку розміру мінімальної заробітної плати та відповідної ставки не поширюється на нарахування на заробітну плату працівника – інваліда, який працює на підприємствах, де застосовується ставка єдиного внеску 8,41%; 5,5% та 5,3%.  

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa