головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
07-03-2017

Ріст фонду оплати праці та збільшення кількості застрахованих осіб в області – результати підвищення мінімальної зарплатні

Саме такими є перші підсумки впровадження нової системи виплати мінімальної зарплатні в області. Про це повідомили під час другого засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці. Воно відбулось в ОДА вдруге під головуванням першого заступника очільники області Віталія Коваля.

У ході засідання Віталій Володимирович зауважив, що сьогодні на місцях є фінансові ресурси для того, щоб виплачувати працівникам мінімальну зарплату.

Начальник Головного управління пенсійного фонду України в області Світлана Зінник поінформувала про підсумки моніторингу щодо запровадження мінімальної заробітної плати упродовж січня 2017 року на підприємствах та установах області, зокрема звітів страхувальників за січень.

– Державний реєстр застрахованих осіб свідчить про те, що кількість громадян, які сплачують єдиний соціальний внесок, зріс, порівняно з січнем минулого року, – наголосила Світлана Миколаївна. – Станом на лютий їх нараховується 305 тисяч, тоді як раніше було близько 290 тисяч. Зросла також кількість фізичних осіб підприємців, що почали сплачувати єдиний внесок до пенсійного фонду. Попередньо їх налічувалось 37,5 тисяч, нині ж уже більше 44 тисяч.

За інформацією  фахівців пенсійного фонду, до сплати долучились  підприємці, які платили чистий дохід раз на рік. Нині ж вони сплачують його щомісяця.

– Маємо позитив і за січень щодо загальної суми нарахованої заробітної плати з усіх видів доходів, на які нараховується єдиний соціальний внесок, – зауважила керівниця управління. – Відтак і зі збільшенням ЄСВ є додаткові надходження. В 2016 році фонд оплати праці становив понад 750 млн грн, за січень 2017 – вже 1 млрд 142 млн. Приріст – майже 52 %.

Водночас за словами начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в області Володимира Жавріда, протягом грудня минулого  – лютого цього року 6 тисяч 40 підприємців подали заяви на припинення діяльності. При цьому 4,6 тисяч з них не платили податки та не показували свої доходи протягом останніх років.

– Отже, навіть результати першого місяця свідчать про позитивну динаміку і відкидають скептицизм, що звучав у напрямку обґрунтованості збільшення мінімальної зарплатні до 3200 грн, – зазначив Віталій Коваль.

Віталій Володимирович звернувся також до всіх керівників структур міжвідомчої групи з проханням тримати на контролі питання виплати заробітної плати, не забувати про проведення роз’яснювальної роботи та вчасно реагувати на звернення громадян.

Нагадаємо, при обласній державній адміністрації створено міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Очолив міжвідомчу групу перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. До складу ввійшли представники влади та контролюючих органів, а саме: Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, управління Північного офісу Держаудитслужби, обласного центру зайнятості, головного управління ДФС в області, управління Держпраці, головного управління Пенсійного фонду та ін.

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa