головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
03-03-2017

Екологічні перспективи області обговорили в ЧДТУ

Стан справ у сфері навколишнього природного середовища області обговорили під час круглого столу, що відбувся в Черкаському державному технологічному університеті.

Основні напрямки розвитку області, зокрема й екологічному напрямку, виходячи з пріоритетності національних і регіональних інтересів, передбачені «Стратегією регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року» та планом її реалізації на 2015 – 2017 роки. Нагадаємо, вони були розроблені в результаті співпраці облдержадміністрації, науковців області та громадських організацій екологічного спрямування. Активну участь у цій роботі взяла Черкаська обласна організація Всеукраїнська екологічна ліга.

– Програмою економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2017 рік передбачені пріоритетні цілі, – зазначив на початку засідання перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, – зокрема, розвиток природно-заповідного фонду, очищення території області від відходів пестицидів, вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами в області та зменшення рівня забруднення і поліпшення стану водних об’єктів, атмосферного повітря. У межах них плануємо створення нових, розширення меж існуючих об’єктів природно-заповідного фонду, вилучення, утилізацію відходів пестицидів спеціалізованими підприємствами, реконструкцію полігонів твердих побутових відходів, існуючих очисних споруд для очищення стічних вод та каналізаційних систем.

Віталій Володимирович також наголосив на тому, що в області вперше розроблено та затверджено торік у червні обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки. Окрім цього, Черкаська область одна з перших створила за ініціативи обласного благодійного фонду «Еко-Центр» «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016 – 2020 роки». І позитивно, що передбачені програмою заходи вже реалізують в кількох районах.

– Для забезпечення ефективного та прозорого використання природоохоронних коштів обласного бюджету, для вирішення екологічних проблем ми утворили комісію облдержадміністрації з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, – сказала начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Олена Звягінцева. – До складу неї увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутати обласної ради, представники громадськості.

Олена Миколаївна також додала, що в 2016 році на виконання природоохоронних заходів за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів загалом використано 103 млн грн.

Під час засідання спільно з науковцями та представниками громадських організацій відшукували шляхи вирішення ряду проблемних питань. Обговорили сферу охорони водних ресурсів області, атмосферного повітря, поводження з відходами, з невідомими, непридатними та забороненими до використання хімічними засобами захисту рослин та ін. Порушили і тему боротьби з браконьєрством, відтворення водних біоресурсів, екологізацію туристичної діяльності. У результаті напрацювали пропозиції для подальшої спільної з владою діяльності щодо реалізації державної екологічної політики в області, застосування сучасних підходів до екологічного врядування.

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa