головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
28-02-2017

В ГУ ДФС Черкащини зустріли своїх колег із зони АТО

Колектив головного управління ДФС у Черкаській області урочисто зустрів працівників податкової міліції, які проходили службу в зоні АТО.

За власним бажанням підполковник податкової міліції Сергій Костенко, капітан податкової міліції  Антон Холоденко з жовтня минулого року до цього часу працювали в небезпечних умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни. А старший лейтенант податкової міліції Богдан Мельник з патріотичних міркувань перебував на службі з квітня 2015 року до цього часу.

Вітаючи колег з поверненням, перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Олег Дерев’янко вручив відзнаки головного управління «Кращий працівник фіскальної служби Черкаської області» і зазначив: «Ви працювали в небезпечних умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через кордон із зоною АТО.  Дякую вам за те, що гідно представляли фіскальну службу та рідний край на сході. Ваш патріотизм, витримка та воля – справжній приклад для нас».

Також він привітав сім`ї колег та подякував батькам за таких синів.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, активну участь в протидії сепаратистські налаштованим особам, захист економічних інтересів держави в зоні АТО, виявлений при цьому високий професіоналізм, мужність та стійкість чоловіки отримали Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, з квітня 2015 року по лютий поточного за власним бажанням стояли на варті економічних інтересів держави в зоні АТО наступні працівники податкової міліції Черкаської області: майор податкової міліції Іван Салівончик, старший лейтенант податкової міліції Богдан Мельник, старший прапорщик податкової міліції Сергій Бойко, лейтенант податкової міліції Дмитро Томенко, лейтенант податкової міліції Сергій Охріменко, підполковник податкової міліції Геннадій Федірко, капітан податкової міліції Євгеній Кукла, майор податкової міліції Іван Сук, майор податкової міліції Микола Гребенюк, підполковник податкової міліції Сергій Костенко, капітан податкової міліції  Антон Холоденко, старший лейтенант податкової міліції Сергій Мельник та лейтенант податкової міліції Руслан Крайнюк.  Руслан Крайнюк та Сергій Мельник наразі продовжують нести службу.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa