головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-02-2017

Декларування – 2017: податок на нерухомість, транспортний податок та єдиний податок (4 група)

Черговий вебінар ГУ ДФС у Черкаській області для декларантів – юридичних осіб, за пропозиціями з місць та у зв’язку із значною кількість запитань.

Як визначити зобов’язання з податку на нерухомість для правильного заповнення декларації? Де знайти чинне рішення місцевої ради? Які пільги з транспортного податку на 2017 рік та чи потрібно платити податок з нового авто, вартість якого менша за 1,2 млн.грн.? І чому  для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель береться індекс у 100% при розрахунку земельного податку та 112,4%  – єдиного податку 4 групи.

Відповіді на ці та інші питання, актуальні для складання податкових декларацій з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, транспортного податку та єдиного податку 4 групи висвітлила заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток, місцевих податків, екологічного податку та рентної плати управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Ганна Балабан.

Актуальне відео викладено на канал проекту «Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=6k3SDHL-2Q8   Презентація, тези, відповіді на запитання: http://ck.sfs.gov.ua/anonsi-ark/10830.html    

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

На прохання платників податку на нерухомість нижче наведений приклад обрахунку податку за 1 кв.м. (для м.Черкаси та Хлипнівки Звенигородського району):

1. згідно чинного рішення Черкаської міської ради від 28.01.2016 №2-136 ставка податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості установлена у 1% від мінімальної зарплати на 1 січня поточного року. Рахуємо суму податку на нерухомість до сплати до прийняття рішення за Законом №1791: 3200 Х 1%= 32 грн., застосовуємо коефіцієнт 0,5 і отримуємо до сплати 16 грн. за 1 кв.м.

2. згідно чинного рішення Хлипнівської сільської ради Звенигородського району від 31.01.2017 №10-1/VII, яке прийняте за Законом №1791 ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, яка перебуває у власності юридичних осіб установлена у 0,1% від мінімальної зарплати на 1 січня поточного року; нежитлової нерухомості, яка перебуває у власності юридичних осіб установлена у 0,5% від мінімальної зарплати на 1 січня поточного року. Рахуємо суму податку на житлову нерухомість до сплати: 3200 Х 0,1% = 3,2 грн. за 1 кв.м. Рахуємо суму податку на нежитлову нерухомість до сплати: 3200 Х 0,5% = 16 грн. за 1 кв.м.

Ганна Балабан наголосила, що платникам податку на нерухомість для правильного обрахунку податку за 2017 рік слід обов’язково подивитись рішення свого органу місцевого самоврядування та до прийняття нового рішення про встановлення ставок на 2017 рік за Законом №1791 застосовувати при розрахунку сум до сплати коефіцієнт 0,5 до чинних ставок, як це показано у прикладах. Чинні рішення (у т.ч. прийняті за Законом №1791) оприлюднені на сайтах органів місцевого самоврядування.

На черзі – тематичний вебінар для неприбуткових організацій. Питання для висвітлення чекаємо за адресою help_payer@ukr.net Підписка на канал «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa