головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
27-02-2017

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області за січень 2017 року

За повідомленням відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 лютого 2017 року становить 5932. Для порівняння: на 1 лютого 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5684 особи.

За січень ц.р. платники Черкаської області заявили до відшкодування податок на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 55,6 млн.грн. За  січень 2016 року заявлена сума бюджетного відшкодування склала 19,4 млн.грн. В січні ц.р. відшкодування ПДВ не проводилось, у січні минулого року було відшкодовано 47,1 млн.грн.

За січень зібрано 330,4 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – майже у 5 разів або на 259,3 млн.грн. більший за показник січня 2016 року. Це найбільший показник із початку адміністрування ПДВ. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 43 відс., державного – 78 відсотків. 

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 13 справ на суму 6,1 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 1,6 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 567,9 тис.грн. та 1 млн. грн. від процедури банкрутства.

За перший місяць року від платників надійшло 19 первинних скарг з оскарженням 19 повідомлень-рішень. Розглянуто 24 скарги на суму 16,5 млн.грн. Скасовано 1 рішення на 6,3 тис.грн.

Рекомендуємо дізнатись більше про порядок проведення перевірок у 2017 році, оскарження рішень та погашення податкового боргу. Також незабаром діятиме новий порядок надання податкових консультацій. Дивіться актуальний коментар начальника юридичного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Сергія Гришка: https://www.youtube.com/watch?v=hPM2Py6QkXQ

Тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/281240.html

Додаткові питання можна поставити у коментарях до відео або на адресу help_payer@ukr.net

Переглянути 9 актуальних відео оглядів фахівців ГУ ДФС у Черкаській області та підписатись на канал «Допомога платнику» можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw  

Черговий відео огляд вийде у понеділок і призначений для неприбуткових організацій. Відео буде доступним о 12-00 год. 20.02.2017 на каналі «Допомога платнику». Чекаємо питань для висвітлення за адресою проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net   

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa