головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-02-2017

Максим Криштопа прозвітував про результати роботи обласної фіскальної служби за січень

За перший місяць року Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 772,9 млн. гривень податків і зборів, тим самим збільшивши минулорічний показник у 2,3 раза або на 435 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 421,1 млн. грн., до місцевих – 351,8 млн.грн. Також сплачено 234 млн.грн. єдиного соціального внеску. Основні показники роботи фіскальної служби області повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

«До держбюджету забезпечено податків на 295 млн. грн. (у 3,3 раза) більше січня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 140 млн. грн. (у 1,7 раза) більше, ніж у січні 2016 року», – зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаської області.  

Він відмітив, що фіскальна служба області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень.

Так, за січень п.р. забезпечено надходження 227,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 57 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, 170,9 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Окрім того до державного бюджету перераховано 18 млн.грн. військового збору.

Щодо податку на додану вартість, то за січень зібрано 330,4 млн.грн. цього податку з вироблених в Україні товарів. «Це найбільший показник із початку адміністрування ПДВ. Цьогорічний січневий збір ПДВ у майже у 5 разів або на 259,3 млн.грн. більший за показник січня минулого року», – сказав Максим Криштопа і додав, що частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 43 відс., державного – 78 відсотків.  

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 86,4 млн.грн. єдиного податку – на 43,6 млн.грн.  або у 2 раза більше, ніж у січні минулого року.Земельний податок та орендна плата перерахована в сумі 50,3 млн.грн. – більше на 13,9 млн.грн. (у 1,4 раза).  Також місцеві бюджети отримали 32,6 млн.грн. акцизного податку з роздрібу, що на 14,8 млн.грн. або у 1,8 раза більше.   

«Я дякую платникам, які сумлінно сплачують податки і тим самим забезпечують стабільність бюджету, сприяють вирішенню найважливіших соціальних питань та посилюють економічну безпеку нашої країни», – зазначив М.Криштопа.

Він нагадав, що наразі триває кампанія декларування доходів за 2016 рік і закликав черкащан, які зобов’язані задекларувати доходи, виконати свій конституційний обов’язок. Детальні консультації та практичну допомогу декларанти можуть отримати у найближчому центрі обслуговування платників.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa