головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
16-01-2017

Другий відео огляд податкових змін - 2017!

Актуальні роз’яснення для платників і колег на тему надання податкових консультацій у 2017 році, проведення перевірок, оскарження рішень та погашення податкового боргу надав начальник юридичного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Сергій Гришко.

З 1 квітня – нові вимоги до звернень платників на отримання індивідуальної податкової консультації. Якщо звернення не відповідатиме встановленим вимогам, податкова консультація не надаватиметься, а звернення буде розглянуто у відповідності до Закону України «Про звернення громадян».

Державна фіскальна служба України має право прийняти рішення про відмову в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, визначеному Міністерством фінансів України. Оскарження таких рішень та порядок розгляду скарг мають особливості.

З 1 січня діє ряд новацій з погашення податкового боргу платника. Зокрема врегульовано питання щодо застосування адміністративного арешту майна, якщо платник відмовляється від проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів. До 1 січня вказана обставина була прописана лише в Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №568.

Тепер контролюючі органи проводитимуть документальні позапланові перевірки з підстав отримання судового рішення суду (слідчого судді) – до цього року їх проведення було заборонено. Є зміни до проведення документальної позапланової невиїзної перевірки; складання акту про відмову платника у допуску до проведення перевірки; розгляду заперечень до акту тощо.

Докладно про це дивіться у спеціальному відео огляді на каналі Головного управління ДФС у Черкаській області«Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hPM2Py6QkXQ

Тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/281240.html

Додаткові питання ставте у коментарях до відео або на адресу help_payer@ukr.net

Наступного разу
, за пропозиціями платників, будуть озвучені відповіді на запитання щодо справляння єдиного внеску, які надійшли та продовжують надходити на адресу проекту і які є найчастіше запитуваними у центрах обслуговування платників Черкаської області. Чекаємо питань на адресу help_payer@ukr.net

Попередні тематичні відео «Відповіді на ваші запитання: ЄСВ»,записані у жовтні та у грудні минулого року, набрали 10,5 тисяч переглядів.

Дякуємо усім учасникам проекту «Допомога платнику». Ми працюємо для вас!

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa