головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
10-01-2017

Ільченко Павло Васильович - керівник Золотоніської ОДПІ прозвітував про результати роботи за 2016 рік

За 2016 рік Золотоніська ОДПІ спрямувала до бюджетів усіх рівнів 834.8 млн. гривень податків і зборів. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано  330.3  млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 504.5 млн.грн. платежів. Такі цифри озвучив начальник Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Ільченко Павло Васильович.

Він повідомив, що у співставних умовах до факту січня- грудень минулого року до зведеного бюджету зібрано більше на 121,6 млн.грн., (або на 17 відс. )більше, ніж за відповідний період минулого року. За словами керівника Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області до місцевих бюджетів надійшло на 171,1 млн.грн., або на 51,3 відс. більше  ніж  з  2016 році.

Зокрема, за 12 місяців п.р. платники Золотоніської ОДПІ  ГУ ДФС у Черкаській області сплатили 335,9  млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 84 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, 251,9 млн.грн. – до місцевих бюджетів. З початку року зібрано 198,7 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 6,1 млн.грн. податку на прибуток до державного бюджету і 1,1 млн.грн. податку до місцевих бюджетів. Сплачено  28 млн.грн. військового збору.

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 29,9 млн.грн. єдиного податку – на 8,6 млн.грн. більше, ніж минулого року.  Земельний податок та орендна плата перерахована в сумі  117,5     млн.грн. – більше на 27,1 млн.грн. 

Також сплачено 230,1 млн. гривень єдиного соціального внеску. Крім того платникам на рахунки відшкодовано  47, 6 млн.грн. податку на додану вартість.

Керівник Золотоніської  ОДПІ подякував платникам податків і зборів , які дуже відповідально ставляться до сплати податків.

«З перших днів року ми активно проводимо навчальні й просвітницькі заходи по роз’ясненню законодавчих змін платникам і тісно співпрацюємо з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування. Все це дало позитивний результат», – розповів Павло Васильович. Він зазначив, що найзначніші находження за 2016 рік – від податку на доходи фізичних осіб. Надходження від  ПДФО становлять 50 відс. всіх надходжень до місцевих бюджетів, та понад 25 відс. – державного бюджету України. Друга значна сума – збір ПДВ з вироблених в Україні товарів – 198,7 млн. гривень, що на 45,8 відс.  більше за факт січня-грудень 2015 року.

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa