головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
04-01-2017

Заявка-пропозиція на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках

 

ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Заявка-пропозиція на розміщення
тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 р. № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (із змінами), пункту 14 рішення міської ради від 20.12.2016 № 17-3/VIІ „Про міський бюджет на 2017 рік”, Золотоніське міське фінансове управління повідомляє про намір розміщення вільних залишків коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків в яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів та до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

Обсяг коштів міського бюджету, який планується розмістити на депозитному рахунку, станом  на 03.01.2017 року, складає 2 100 000,0 грн.

Розміщення тимчасово вільних коштів пропонується здійснювати з врахуванням наступних вимог, встановлених вищевказаним Порядком:

-         вклад в національній валюті з терміном розміщення до 20 грудня 2017 року;

-         наявність у договорі банківського вкладу (депозиту) між Золотоніським міським фінансовим управлінням виконавчого комітету Золотоніської міської ради та банком обов’язкових умов щодо права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини  на першу вимогу вкладника та щодо заборони безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунка, а також відповідальності банку в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках;

-         сума залишку не обмежується мінімальним розміром;

-         можливість часткового поповнення та зняття вкладу;

-         сплата нарахованих відсотків щомісячно.

Пропозиції та умови розміщення бюджетних коштів на депозитних рахунках, а також довідку Національного банку України, яка підтверджує, що держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів і протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та банк не віднесений до категорії проблемного або неплатоспроможного, надати до 11 години 06 січня 2017 року на адресу Золотоніського міського фінансового управлінням виконавчого комітету Золотоніської міської ради: 19700, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3, в закритому конверті, скріпленому печаткою, з поміткою «Відкрити на конкурсному засіданні», який буде розкрито у Вашій присутності для розгляду конкурсною комісією, щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вкладному (депозитному) рахунку.

Розгляд банківських пропозицій відбудеться 06 січня 2017 року об 11 годині відповідно до розпорядження Золотоніського міського голови від 03.01.2017 №2 «Про створення конкурсної комісії для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках».

У разі надходження до кінцевого терміну подання заявок пропозицій лише від однієї банківської установи, що відповідає умовам, визначеним в цьому листі, така пропозиція є підставою для укладення Золотоніським міським фінансовим управлінням виконавчого комітету Золотоніської міської ради договору банківського вкладу (депозиту) з цією установою банку.

За наявності пропозицій кількох установ банків, переможець буде визначатися на конкурсній основі.


Перший заступник міського голови,

голова комісії                                                                              О.М. Масло


В.о.начальника міського фінансового,

заступник голови комісії                                                            Г.А. Степовенко
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa